Autka dla 2 dzieci

 

Rodzice często kupują dzieciom hulajnogi, rowerki, rolki, czy motorki, dzięki którym każdy spacer może być inny. Dzieci lubią mieć zapewnione atrakcje, a jedną z nich na pewno jest jazda samochodem napędzanym na akumulator.

Czy autka na akumulator są bezpieczne?

auto na akumulator dla 2 dzieciZ pewnością rower, rolki, czy hulajnoga, nie mogą się równać z pojazdem elektrycznym, który wygląda jak wierna mini kopia prawdziwego samochodu. Z pewnością pojechanie elektrycznym autkiem, a nie pójście na spacer będzie wielką frajdą dla kilkulatka. Auto na akumulator dla 2 dzieci jest doskonałym modelem, jeżeli posiadamy maluchy mniej więcej w podobnym wieku. Do wyboru mamy autka w stylu cabrio lub terenowe. Wszystkie są napędzane wydajnymi akumulatorami, które po naładowaniu pozwalają a przejechanie nawet kilku kilometrów. Wyposażenie pojazdu zależy przede wszystkim od modelu i od producenta. Mogą one posiadać wbudowane funkcje dźwiękowe, czy możliwość odtwarzania muzyki. Pojazdy mają dwa wygodne fotele dla kierowcy i pasażera, z których każdy posiada pasy bezpieczeństwa. Niektóre samochody, większość funkcji mają uruchamianych w kierownicy, ale mogą też posiadać lewarek odpowiadający za zmianę kierunku jazdy. Jazda takimi autkami na akumulator jest całkowicie bezpieczna, ponieważ są wykonane z trwałego tworzywa sztucznego oraz nie rozpędzają się do dużych prędkości. Najszybsze pojazdy mają trzystopniową regulację prędkości i maksymalnie mogą jechać do pięciu kilometrów na godzinę, więc nie jest to dużo jak na taki pojazd.

Autka mają różne modele, które mogą być przeznaczone dla młodszych lub starszych dzieci. Dodatkowym atutem ich jest dołączony w komplecie pilot umożliwiający zdalne sterowanie samochodem na przykład przez rodzica. To znacznie ułatwia korzystanie z autka podczas spaceru.