Cennik przeprowadzek w Warszawie

 

W naszym mieszkaniu znacznie podwyższono czynsz. I to za co, za jeden mały pokój, łazienkę, kuchnię i miniaturowy przedpokój. Już kiedyś planowaliśmy się przeprowadzić, jednak nie lubiłam tego całego załatwiania i przewożenia rzeczy. Tym razem jednak, trzeba było się zmobilizować i poszukać innego mieszkania. Na szczęście znalazłam i to dwupokojowe znacznie taniej.

Przeprowadzamy się do innej dzielnicy

tanie przeprowadzki warszawa cennikNie zwlekałam i od razu odwołałam umowę najmu. W przypadku, gdy cena ulega zmianie, można zerwać umowę od razu. Znalazłam tanie przeprowadzki warszawa cennik porównywałam przez dwie godziny, bo nie mieliśmy nie wiadomo jakich funduszy. Zawsze staram się oszczędzać na wszystkim, na czym się da. Najwięcej czasu zajęło nam pakowanie. Musiałam kupić wielkie worki i kartony do delikatniejszych rzeczy. Zastanawiałam się, czy to wszystko się w tym aucie zmieści. Trochę się tego nazbierało przez lata. Moich kosmetyków było z pięć kartonów. Nie mówiąc już o odzieży, a zwłaszcza kurtkach, które zajmują najwięcej miejsca. Mąż również miał swoje kurtki i garnitury oraz bieżnię, którą kupił kiedyś, żeby zaoszczędzić na karnecie na siłownię. Obawiałam się, że trzeba będzie to brać na dwa razy, a wtedy musielibyśmy płacić podwójnie. Jednak przyjechał bardzo duży samochód. Zaczęliśmy wszystko pakować, co zajęło dość dużo czasu, ponieważ trochę znoszenia było z drugiego piętra. Kierowca nam ze wszystkim pomagał, złego słowa nie można na niego powiedzieć.

Dojechaliśmy na miejsce nowego mieszkania i wszystko trzeba było od nowa robić. To co uprzednio wnieśliśmy, trzeba było wnieść jeszcze raz do nowego domku. No cóż, roboty bardzo dużo, jednak mam nadzieję, że tutaj zostanę już na dłużej, bez konieczności wyprowadzki. Transport przebiegł bezproblemowo.