Chęć nauki nurkowania w Poznaniu

Od roku mieszkam w Poznaniu ze swoim chłopakiem. Przez cały czas na pierwszym miejscu jest praca. Bardzo mi to nie odpowiada, ale nie mam na to wpływu. Chciałabym coś zmienić w swoim życiu. Może wrócić do jakiś pasji z dzieciństwa. Ale nie wiem czy znajdę na to czas.

Pasja do nurkowania

nauka nurkowania poznańOd dzieciństwa kocham wodę. Czuje się w niej jak ryba. Próbowałam wszystkich sportów wodnych, ale nigdy nie miałam okazji bardziej ich rozwinąć. Siedząc w Poznaniu i ciągle pracując, wpadłam na pomysł, żeby jednak zrobić coś dzięki czemu się rozerwę. Ale nie wiedziałam za bardzo co. Postanowiłam dać sobie trochę czasu na przemyślenie tego. Lecz pewnego dnia, przeglądałam media społecznościowe i wyświetliła mi się reklama „nauka nurkowania poznań”. Od razu miałam w głowie to, że zawsze chciałam się tego nauczyć. Poczekałam, aż mój chłopak wróci z pracy i z nim o tym porozmawiałam. Najpierw myślał, że sobie żartuje, ale gdy go uświadomiłam, że to na poważnie, to od razu uznał, że to dobra decyzja. Bez wahania chwyciłam telefon i umówiłam się na pierwszą lekcję. Było super. Namówiłam mojego chłopaka, żeby też ze mną poszedł ni i oboje zaczęliśmy się uczyć. Naprawdę było warto. W końcu mogłam jakoś odpocząć po pracy i przy okazji rozwijać jakieś pasje. Fajnie tak wrócić do młodych lat i porobić coś szalonego. Nie żałowałam tej decyzji. Pewnego dnia podczas jednej z lekcji nurkowania stało się coś cudownego. Mój chłopak oświadczył mi się pod wodą. To było coś pięknego. Połączenie naszej pasji z naszą miłością.

To wszystko chyba nie mogło skończyć się lepiej. Znalazłam coś co mnie odpręża i mogę przy okazji spędzać więcej czasu ze swoim obecnym narzeczonym. Może w przyszłości zarażę swoje dzieci miłością do wody. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi i każdemu radzę, aby rozwijali swoje pasje, a nie rzucali je w kąt.