Czy można usunąć tatuaż w Łodzi?

Każdy z nas za młodu popełniał jakieś głupoty. Szczególnie w okresie dorastania, kiedy wydawało nam się, że tylko my mamy rację i jesteśmy na tyle dorośli, aby podejmować dojrzałe i poważne decyzje. To często kończyło się wieloma niepowodzeniami, nierzadko też z przykrymi skutkami. 

Jak usunąć tatuaż?

usuwanie tatuażu łódźTak też było i w moim przypadku. lecz niestety, ale na gotyckich ubraniach i ciężkiej muzyce się nie skończyło, ponieważ za swoje pierwsze dorobione pieniądze wpadłam na pomysł, aby zrobić sobie tatuaż. Nie uzyskałam wtedy zgody rodziców, dlatego poszłam wykonać go w tajemnicy przed rodzicami i u mężczyzny, który zajmował się tym fachem w domowym zaciszu, nie zaś w profesjonalnym studio. Krótko po zrobieniu tatuażu zrozumiałam swój błąd. Nie dość, że tatuaż dosyć szybko zzieleniał, to w dodatku wyglądał po prostu obrzydliwie. Po przepłakanych nocach zaczęliśmy szukać z rodzicami ratunku. Nie chciałam kolejnego tatuażu, który zakryłby ten nieudany. Dlatego zdecydowałam się na usuwanie tatuażu Łódź dysponuje studiem w którym możemy usunąć swój tatuaż, dlatego czym prędzej umówiłam się na wizyty. Dowiedziałam się, że usuwanie będzie przebiegać za pomocą rozbijania tuszu na mniejsze cząsteczki przy użyciu lasera. Z początku bardzo bałam się zabiegu, ale okazało się, że jest on całkowicie bezbolesny w przeciwieństwie do robienia tatuażu. Wyglądało to zupełnie tak, jakby ktoś świecił czerwonym, migoczącym światełkiem w miejsce w którym miałam tatuaż. Po kilku sesjach po moim błędzie młodości nie było już praktycznie śladu, a po okresie kolejnych dwóch tygodni, w ogóle nie było widać, abym kiedykolwiek miała jakiś tatuaż. Moja skóra wyglądała, jak wcześniej. Nie była w żaden sposób zabliźniona czy poparzona. Po prostu, po tatuażu nie było śladu!

Naprawdę, zanim zdecydujemy się na zrobienie sobie tatuażu warto uprzednio jak najdokładniej przemyśleć naszą decyzję. Dopiero, kiedy jesteśmy w stu procentach pewni wzoru i miejsca w którym pragniemy mieć taką ozdobę, należy bardzo szczegółowo rozeznać się na rynku wśród tatuażystów i wybrać to studio, jakie wydaje nam się najlepsze, aby nie tylko uniknąć skrzywdzenia nas, ale także zaoszczędzić pieniądze.