Doskonała pomoc psychologa

 

Wraz z żoną, jesteśmy szczęśliwymi rodzicami naszej przepięknej córeczki. Jest to dziecko bardzo wrażliwe oraz kochane, dlatego staramy się jej pomagać w każdej sytuacji. Niedawno, pojawiły się związane z nią problemy w szkole.

Pomoc znaleziona u dobrego psychologa w Poznaniu

dobry psycholog z PoznaniaGdy dowiedzieliśmy się od dyrektora szkoły, że nasza córka posiada wiele nieobecności, o których my nie wiemy, trochę się zdenerwowaliśmy. Pomimo tego, iż poczuliśmy się bardzo przez córkę oszukani, żona zaleciła spokojną rozmowę i zrozumienie sytuacji, gdyż samo wagarowanie nie musiało się wziąć ze zwykłego lenistwa. Po rozmowie z córką, dowiedzieliśmy się, że ma ona problemy w swojej klasie i nie otrzymuje akceptacji od rówieśniczek, przez co jest odtrącana od grupy. W ramach pomocy, zasugerowaliśmy wizytę u psychologa. Córka zgodziła się, ponieważ wiedziała, że nie mamy za bardzo sami jak jej w tej kwestii pomóc. Pewien dobry psycholog z Poznania miał rewelacyjne opinie w internecie, więc wiedzieliśmy, że możemy mu zaufać, dlatego też poprosiliśmy o wizytę właśnie jego. Wiedzieliśmy, że zna się na swojej pracy jak nikt inny. Zależało nam na tym, aby nie był to ktoś, kto jest dla nas niepewny. W ten sposób będziemy wiedzieli na czym się skupić, aby pomóc naszej córce rozwiązać ten problem. Po wizycie, nasza córka była pozytywnie nastawiona, co nas trochę zaskoczyło. Porozmawialiśmy również z psychologiem, aby dał nam jakieś rady.

Po dłuższej rozmowie, stwierdziliśmy, za zgodą naszej córki, że najlepszym wyjściem będzie po prostu przeniesienie jej z jednej klasy, do drugiej. Córka się zgodziła, ponieważ przyznała nam rację, że nie ma co na siłę stwarzać sobie przyjaciół. Właśnie tak rozwiązał się problem w stu procentach, w nowej klasie, nasza córka znalazła sobie wiele, świetnych koleżanek.