Elegancka czerwona sukienka z aplikacją broszki

Nowa praca to zawsze stresujący moment w życiu każdego. Po pierwsze wszyscy mają wobec ciebie wysokie wymagania i trzeba się wykazać swoimi umiejętnościami. Ważne jest też pozytywne nastawienie do współpracowników i zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Każdy chce wypaść jak najlepiej i pokazać się z najlepszej strony.

Sukienka z broszką dodała mi pewności siebie

sukienka z broszkąIdealnym sposobem na integrację z współpracownikami są imprezy wieczorne albo spotkania przy wspólnym obiedzie. W mojej nowej pracy przyszedł właśnie moment na takie przedsięwzięcie. Musiałam więc na nim dobrze wyglądać. Strasznie stresowałam się tym spotkaniem, bo nie znałam ludzi, z którymi mam zjeść obiad. Wyszukałam sobie w jednym z lokalnym sklepów idealną kreację. Sukienka z broszką miała kolor czerwony. Doskonale pasowała do moich kasztanowych długich włosów, które były moją wizytówką. Dzięki aplikacji w postaci broszki, zwykła luźna sukienka zyskała elegancki wygląd. Broszka spinała ją z boku w pasie, tworząc ciekawy wzór na jej przodzie. Aplikacja była dość mała, więc mogłam do niej dobrać skromną biżuterię, która podkreślała dekolt w kształcie karo. Sukienka idealnie podkreślała też moją talię, wyszczuplając ją. Dodatkowo elegancję tej kreacji podkreślały koronkowe wstawki przy mankietach oraz cekinowe guziki na plecach. Byłam nią oczarowana i miałam nadzieję, że zrobię swoją osobą w takiej sukience bardzo dobre wrażenie na moich współpracownikach.

Wybraliśmy się na obiad do eleganckiej restauracji w centrum miasta. Nie było to spotkanie bardzo sztywne, bo wszyscy pracownicy to młodzi ludzie. Bardzo szybko wkręciłam się w towarzystwo i nawet zapomniałam o stresie, jaki przeżywałam przed tym spotkaniem. Z całą pewnością sukienka z broszką dodała mi odwagi.