Elegancki pies chodzi do fryzjera

Ostatnio odkrytym zawodem jest psi fryzjer. Cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem. Powstaje coraz więcej nowych salonów, w których nasz pies będzie miał najlepszą i profesjonalną opiekę. Strzyżenie psów we własnym zakresie jest utrudnione lub bardzo często wręcz niemożliwe.

Nowe wygody dla naszych pupili

najlepszy psi fryzjer z krakowaNa szczęście w obecnych czasach wystarczy, że zabierzemy swojego kochanego pupila do wybranego salonu. Najlepszy psi fryzjer z krakowa obecnym momencie ma tyle psich klientów, że należy się do niego zapisywać ze znacznym wyprzedzeniem. Oczywiście salonów, w których nasz pies zostanie ostrzyżony jest wiele. Jeśli jednak chcemy iść do tego, który jest uważany za najlepszego, musimy wcześniej umówić się na wizytę telefonicznie bądź mailowo. Każdy salon ma swoją stronę internetową, gdzie możemy obejrzeć jak wygląda oraz to jakie są efekty strzyżenia psów. Każdy pies w salonie ma mnóstwo zabawy i oczywiście towarzyszy do brojenia. Jeśli pójdzie się do takiego salonu, na pewno już nigdy więcej nie będziemy chcieli strzyc psa w domu. W każdym salonie są specjalne fotele i pasy, w który zapinamy psa, aby fryzjer mógł spokojnie zająć się swoją pracą. Po strzyżeniu pies może przejść specjalnie przygotowany tor przeszkód i wygrać wiele ciekawych nagród. Są to oczywiście między innymi zabawki, gumowe piłki, gryzaki oraz wiele różnych smaków.

Z każdej wizyty w psim salonie fryzjerskim my również mamy pamiątkę w postaci zdjęcia psa przed i po strzyżeniu. Zdjęcia są robione również podczas przechodzenia psa przez tor przeszkód. Dodatkowo każdy pies dostaje odznakę i dyplom, który możemy powiesić na ścianie jako pamiątkę. Uważam, że każdy ze swoim psem powinien regularnie odwiedzać taki salon, aby pies został ostrzyżony lub uczesany.