Firma handlująca szafami przesuwnymi

Podjąłem pracę w firmie handlowej, która była jedną z największych w kraju. Firma ta oferowała na sprzedaż mnóstwo różnych artykułów i byłem sam zaskoczony aż tak ogromną gamą asortymentu. Dzięki temu łatwo było mi pozyskać klientów i wyrabiałam swoje miesięczne targety. 

Wiele dużych szaf przesuwnych w ofercie firmy 

duże szafy przesuwneOstatnimi czasy firma wprowadziła do oferty duże szafy przesuwne i zostałem wytypowany do pozyskania klientów na te produkty. Szef nawiązał współpracę z producentem, który wykonywał wiele dużych szaf przesuwnych i dzięki temu każdy klient miał ogromny wybór. Dostałem od szefa kilkaset katalogów, które miałem przekazywać swoim klientom. Poczałkowo nie wiedziałem, czy takie duże szafy będą się dobrze sprzedawały, ale moje wątpliwości szybko zostały rozwiane. W gruncie rzeczy, to każdy klient, którego odwiedziłem z ofertą zainteresowany był zakupem szafy przesuwnej. Wiedziałem już, że handlowanie takimi produktami będzie efektywne. Szef codziennie żądał ode mnie wyników sprzedażowych, które mu chętnie przekazywałem. Z uwagi na wiele rodzajów szaf przesuwnych zainteresowanie z każdym tygodniem rosło coraz bardziej. Zacząłem nawet odwiedzać sklepy meblowe, którym oferowałem szafy i większość właścicieli tych sklepów decydowała się na współpracę. Szef widząc jak świetnie mi idzie zdecydował, że tylko ja będę zajmował się sprzedażą tych szaf a pozostali pracownicy handlowali innymi produktami, których także w ofercie mieliśmy dużo. 

Na sprzedaży tych szaf to się całkiem nieźle dorobiłem. Co miesiąc wykonywałem ponad normę planu, co rzecz jasna przekładało się na finanse. Sam nawet kupiłem sobie taką szafę do domu, ponieważ mojej żonie bardzo się spodobało takie rozwiązanie. Miała gdzie trzymać swoje liczne ciuchy.