Gdzie kupić eleganckie i grube rajstopy?

 

Rajtuzy stanowią nieodzowny element kobiecej garderoby. Chyba każda z nas chociaż raz w życiu zakupiła rajstopy czy to do chodzenia na co dzień, czy też w roli dodatku do tych bardziej eleganckich kreacji. Ja bardzo lubię chodzić w sukienkach bez względu na porę roku, a zatem posiadam wiele par rajstop.

Sklepy z grubymi rajstopami

grube kryjące czarne rajstopyPrzez większość swojego życia byłam miłośniczką sportowego stylu jeśli chodzi o ubieranie się. Jednak odkąd zaczęłam pracę w biurze, zmieniłam nieco swój image na bardziej kobiecy i elegancki. Z czasem go polubiłam, a dziś nie wyobrażam sobie siebie w innej wersji. Kocham elegancję i kocham sukienki bez względu na panującą porę roku. Mogłoby się wydawać, że zimą noszenie spódnic bądź sukienek nie należy do najwygodniejszych i z pewnością jest mi zimno. Otóż nic bardziej mylnego bowiem wystarczy założyć grube kryjące czarne rajstopy i jest nam w zasadzie cieplej, niż w standardowych spodniach! Nie muszą być to także wełniane rajstopy. Jak wiemy dress code rządzi się swoimi prawami i na szczęście producenci rajstop doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ja swoje rajstopy kupuję przez internet ponieważ tak jest mi znacznie wygodniej oraz taniej. Zazwyczaj zamawiam z góry kilka par różniących się do siebie grubością oraz kolorem. Dzięki temu zawsze mam przygotowane rajstopy na konkretną pogodę oraz strój i nie muszę się martwić przy okazji tym co zrobię, jeśli w jednej parze zrobi mi się oczko.

Musze jednak przyznać, że rajstopy kupowane przeze mnie w sieci mają znacznie lepszą jakość aniżeli te, które wcześniej kupowałam w pobliskim sklepie. Szczególnie jeśli chodzi o te grubsze rajtuzy ponieważ w nich jeszcze nigdy nie zrobiła mi się najmniejsza dziurka, a posiadam długie paznokcie którymi nie raz o nie zahaczyłam.