Grill weber premium

Zacieraliśmy już ręce na zbliżające się cieplejsze dni. Chyba jako pierwsi z sąsiadów zaczęliśmy coś działać w naszym ogrodzie po przerwie zimowej. Nie mogliśmy się powstrzymać, po tylu brzydkich dniach i mrozie. W końcu mogliśmy zacząć relaksować się na świeżym powietrzu i zapraszać do siebie znajomych.

Nasz wspaniały grill gazowy Weber

weber spirit e320 premium z gwarancjąW tym tygodniu planowaliśmy już pierwszego grilla. Chwila przed zakończeniem jesieni, nabyliśmy wspaniały grill weber spirit e320 premium z gwarancją na parę lat. Obniżono drastycznie cenę z powodu nadejścia zimy i zakończenia sezonu. Już dawno chcieliśmy taki mieć, jednak wcześniej mieliśmy inne wydatki, trzeba było dach poprawić. A tu taka niespodzianka. Nieważne, że musieliśmy z nim czekać aż do wiosny, ale chociaż teraz go mamy i jest piękny w swojej całej okazałości. Nie mogłam się doczekać, aż nadejdzie weekend, ponieważ już planowaliśmy siedzieć na tarasie ze znajomymi. Było trochę chłodno tego dnia, jednak każdy dostał ciepły koc, a ciepło grilla nas rozgrzewało. Mąż przygotowywał mięso. Najbardziej lubię grillowanego kurczaka, bo jest bardzo delikatny. Mąż z kolei uwielbia kiełbaski i karkówkę w sobie barbecue, lub z musztardą. Przyznam, że tylko on umie tak dobrze doprawić karkówkę, mnie to za bardzo nie wychodziło. Ach, jak pięknie było sobie posiedzieć znowu przy grillu po roku przerwy. Tak za tym tęskniłam i nie mogłam już wysiedzieć w domu. Nie było co robić.

Teraz co tydzień mamy zapisy na grilla, a przynajmniej tak nazywa to mąż. Spotykamy się zawsze w weekend z innymi znajomymi, bo każdy chce skosztować dań z nowego grilla. Jedni znajomy gdy spróbowali u nas, to kupili też i u siebie. Tak bardzo im smakowało. Nie dziwię się, ja teraz już też chyba bym się nie przestawiła na tradycyjnego grilla.