Impreza filmowana dronem

Impreza firmowa była dla mnie najważniejszą sprawą do załatwienia. Od tego zresztą miała zależeć moja przyszłość w tej firmie. Miałem umowę na okres próbny, ale kierownik powiedział, że jak się sprawdzę, to mogę liczyć na więcej. Zależało mi na tej pracy bardzo. 

Film z imprezy nagrany dronem

filmowanie dronem katowiceSzefowi zależało, żeby impreza została zarejestrowana, ponieważ było przewidzianych wiele atrakcji. Zdjęcia były banalne, gdyż nie oddawały w całości uroku tego, co się działo, dlatego wpadłem na pomysł, żeby zatrudnić kogoś z dronem. Film nagrany z powietrza zdecydowanie zrobi ogromne wrażenie a efekty będą niesamowite. Musiałem znaleźć człowieka, któremu będę mógł zlecić filmowanie dronem Katowice znałem dobrze i dzięki temu wiedziałem gdzie szukać. Zgłosiłem się do osoby prywatnej, która miała bardzo duże doświadczenie i nagrała dużo filmów dronem. Wiedziałem, że takiej osobie warto było zlecić tak odpowiedzialne zlecenie. Na dodatek koszt filmowania nie był wysoki. Kiedy swoją propozycję przedstawiłem szefowi, to był bardzo zadowolony. Uznał, że taki film będzie prezentował się bardzo profesjonalnie, co korzystnie wpłynie na wizerunek firmy. Wszystkie zdjęcia z imprez zawsze dostępne były na stronie internetowej, stąd taka reakcja szefa. Dogadałem się z człowiekiem, który miał filmować imprezę i dałem mu kilka wskazówek. W dniu imprezy byłem bardzo podekscytowany i nie mogłem się doczekać, aż zobaczę nagrany z imprezy film. Pierwszy raz impreza była filmowana dronem.

Film z imprezy był nagrany bardzo dokładnie. Chłopak, którego wynająłem jeszcze przerobił film i wyciął te nieudane fragmenty. Szef był pod tak ogromnym wrażeniem jak zobaczył ten film, że stwierdził, że od tej pory każda impreza będzie filmowana tylko w taki sposób.