Jak zwalczyć cellulit?

Nadeszła jesień, a wraz z nią powrót do pracy. Ot, szara rzeczywistość. Jednak nie dla wszystkich. Niektóre osoby, jak ja, mogły wziąć urlop dopiero teraz. Polskie morze jesienią raczej nie sprzyja ku odwiedzinom, zwłaszcza dla osoby, która uwielbia pływać. Dlatego postanowiłam, że tegoroczny wypoczynek spędzę w ciepłych krajach. Dwa tygodnie błogiego lenistwa pod palmami – to jest to.

Metoda zwalczania cellulitu

zwalczanie cellulitu w KatowicachSen z powiek spędza mi tylko jeden mały szczegół. Zdaję sobie sprawę, że nikt mnie tam nie zna i raczej nikt nie będzie złośliwie komentować niedociągnięć mej sylwetki. Jednak od lat zmagam się z uporczywym cellulitem na udach. Jak już wspomniałam, uwielbiam pływać i woda to mój żywioł. Zamierzam właśnie w te sposób spędzić wiele czasu, jednak trudno mi znieść myśl, że moje nogi są dotknięte taką mało estetyczną dolegliwością. Koleżanka w pracy doradziła mi zabiegi medycyny estetycznej. Podobno są bardzo skuteczne. Nie zastanawiając się długo, skorzystałam z porady lekarza. Zdecydowałam się na zwalczanie cellulitu w Katowicach. Do urlopu zostało nieco czasu, więc jest szansa, że zaprezentuję piękne ciało bez cellulitu. Moja przypadłość będzie usuwana laserem i dodatkowo zostałam umówiona na sesję za pomocą taśm wibrujących. Lekarz stwierdził, ze te dwie metody razem powinny dać wymierne rezultaty. Wszystko potrwa miesiąc czasu. Przez ten okres powinnam zdrowo się odżywiać, unikać słońca i opalania, co nie będzie trudne, ponieważ pogoda jest deszczowa. Dostałam także specjalny krem do stosowania po zabiegach, który ma dodatkowo wspomóc walkę z cellulitem.

Czasem warto postawić na radykalne środki i rozwiązania. Zwłaszcza, że takie zabiegi stoją teraz na wysokim poziomie – są nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne. Mnóstwo kobiet decyduje się na taki krok. Postanowiłam więc, że także skorzystam. Jak nie teraz, to kiedy? Liczę na to, że podczas wakacji ten problem będzie tylko nikłym wspomnieniem.