Karboksyterapia i usuwanie rozstępów

Byłam z siebie bardzo dumna, że udało mi się tyle schudnąć. Dzięki diecie i ćwiczeniom udało mi się zrzucić ponad dziesięć kilogramów. Wyglądałam i czułam się fantastycznie. Mogłam kupować ubrania w mniejszych rozmiarach, nie musiałam maskować boczków, ani szerokich ud. Przeszłam też na stałe na zdrowy tryb odżywiania.

Karboksyterapia to skuteczny zabieg

karboksyterapia łódźPozostała jednak jedna kwestia, która mnie martwiła, a mianowicie rozstępy. Niestety, kiedy zaczęłam tyć to nie tylko zyskałam dodatkowe kilogramy, ale właśnie na skutek szybkiego rozciągania skóry na moich udach i brzuchu pojawiły się nieestetyczne pręgi. Smarowałam je kremami, maściami, robiłam masaż bańką chińską i nic. Może były jaśniejsze, ale nic poza tym. Dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy profesjonalnej kosmetyczki, by pozbyć się nieestetycznych rozstępów. Zabiegiem jaki mnie interesował była karboksyterapia łódź. To zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla, który wtłaczany jest pod skórę. Dzięki czemu się ona wygładza, nierówności znikają, a do tego rozstępy znikają na stałe, a o to mi głównie chodziło. Byłam przygotowana na wiele zabiegów, bo sądziłam, że pozbycie się głębokich rozstępów trochę potrwał. Okazało się jednak, że po trzech zabiegach moja skóra była idealnie gładka! Sam zabieg nie bolał wcale, jedynie chwilę po nim skóra była nieco zaczerwieniona i podrażniona, nie można było stosować peelingów i tym podobne. Jednak grunt, że rozstępy zniknęły całkowicie i przestały szpecić moje ciało.

Z pomocą profesjonalnej kosmetyczki i karboksterapii udało mi się raz na zawsze rozprawić z rozstępami. Teraz nie obawiam się już wkładania krótkich spodenek, czy pokazywania się w bikini na plaży. Wiem że świetnie wyglądał i tak też się czuję. Warto było o siebie zadbać.