Kontrakt serwisu komputerowego z firmą

Ostatnio szef uznał, że nic by się nie stało, gdybyśmy mieli nieco więcej kontraktów biznesowych. Poinformował nas o tym, że zaczyna szukać więcej kontrahentów, a jeśli my sami mamy jakieś pomysły na firmy, z którymi moglibyśmy współpracować, to możemy próbować nawiązać z nimi współpracę.

Podpisanie umowy między hotelem a serwisem komputerowym

serwis komputerowy szczecinBył to naprawdę ciekawy pomysł, zwłaszcza, że od każdego podpisanego kontraktu mieliśmy mieć zapewnioną prowizję. Postanowiłem popytać wśród rodziny i znajomych, czy szczecińskie firmy w których pracują nie potrzebują opieki serwisu komputerowego. Okazało się, że moja kuzynka pracująca w hotelu słyszała, że prezes miał w planach szukanie specjalistów, którzy zajmą się jego systemem komputerowym. Postanowiłem do niego zadzwonić i umówić się na rozmowę. Przedstawiłem warunki, na jakich miałaby się odbywać ta współpraca. Oczekiwał, że nasz serwis komputerowy będzie dbał o brak awarii, a w przypadku gdy jakaś nastąpi, od razu rozwiązywał problem. Hotel był specyficznym miejscem – komputery musiały tam świetnie działać nieprzerwanie przez cały czas. Powiedziałem, że nie będzie z tym żadnego problemu – akurat nasz serwis komputerowy Szczecin miał cały ogarnięty. Zajmowaliśmy się już w przeszłości hotelem z podobnym oprogramowaniem i dbaliśmy o inne firmy, które działały przez całą dobę. Prezes był zadowolony – podpisaliśmy umowę i poszliśmy do serwerowni by obejrzeć w jaki sposób wszystko zostało tam urządzone. Prawda była taka, że ktokolwiek to robił był profesjonalistą – wiedzieliśmy, że z ewentualnymi usterkami nie będziemy mieli większych problemów.

Współpraca układała się doskonale. Gdy akurat byłem w pracy i cokolwiek złego działo się w hotelu, zawsze ja tam jechałem. Nigdy nie była to jednak usterka, której nie dało się naprawić w kilka minut. Prezes był bardzo zadowolony ze współpracy – tak samo zresztą jak my.