Który model rowerów Kross jest dla dzieci?

Na polskim rynku dominuje kilka firm, które zajmują się produkcją rowerów dziecięcych. Jedną z nich, która wiedzie  prym, jest firma Kross, która jest jedyną polską firma, jaka może konkurować z zagranicznymi potentatami w tym segmencie.

Rowery dziecięce Kross – modele Replica

model lea replica krossNie ma dziecka, które nie ceniłoby sobie jazdy na rowerze. Jest to pasja, która łączy chłopców i dziewczynki. Jednak rower, którym dziś się zajmiemy, jest skierowany tylko do małych rowerzystek. Model Lea Replica Kross to propozycja, jaka trafi w gust każdej dziewczynki. Porusza się na 24 – calowych kołach i jest dokładnym odwzorowaniem roweru damskiego Kross Lea. Optymalnie wyprofilowana, aluminiowa rama zapewnia komfort wsiadania i zsiadania. Jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle lekka, co umożliwia bezproblemowy transport oraz przenoszenie roweru. Rower waży nieco ponad trzynaście kilogramów, co czyni go jednym z najlżejszych w swojej kategorii. Za bezpieczne hamowanie odpowiadają szczękowe hamulce v – brake. Rower jest dostępny w odcieniach bieli i różu, a także w kolorze turkusowym. Te odcienie na pewno przypadną do gustu każdej dziewczynce. Lea Replica to model, jaki możemy zamówić w sklepie internetowym producenta oraz u licznych dystrybutorów Krossa. Koszt tego modelu waha się od ośmiuset złotych do tysiąca. W zależności od tego, na jaki wariant kolorystyczny się zdecydujemy oraz tego, czy zdecydujemy się na dobranie dodatkowego osprzętu w postaci lamp lub koszyka. Replica Kross to jeden z najpopularniejszych modeli rowerów dla dziewczynek.

Firma Kross doskonale wie, jak trafić w gust użytkowników rowerów. Nie tylko tych dorosłych, ale jak widać też najmłodszych. Elegancka stylistyka i wzornictwo, pozwalają temu rowerowi wyróżnić się z tłumu i udowodnić, że rower dziecięcy może być produktem z najwyższej półki.