Kupno modnych butów w białym kolorze

Lubiłam się modnie ubierać tak samo jak moje koleżanki. Moja mama na szczęście dość dobrze zarabiała  i dzięki temu kupowała mi markowe ubrania. Nigdy przez to nie odstawałam od swoich rówieśników a dla mnie to było ważne. Zawsze byłam modnie i elegancko ubrana.

Noszenie białych butów na co dzień 

sneakers buty białeMoja koleżanka z klasy zawsze jako pierwsza przychodziła w ubraniach z najnowszych kolekcji. Kiedy tego dnia zobaczyłam jej nowe buty, to od razu chciałam mieć takie same. Było to najmodniejsze w tym sezonie obuwie typu Sneakers buty białe, które miała moja koleżanka prezentowały się wręcz bajecznie. Musiałam mieć takie same. Zaraz po powrocie do domu powiedziałam mamie, że chcę takie buty. Dobrze trafiłam, gdyż mama tego dnia dostała wypłatę. Od razu dała mi pieniądze i powiedziała, że jak zjem obiad, to mogę iść kupić sobie te buty. Szybko zjadłam i poszłam do tego samego sklepu, w którym sneakersy kupiła moja koleżanka. Ja również zdecydowałam się na buty w białym kolorze, ponieważ pasowały do wszystkiego i dzięki temu będę je mogła nosić codziennie. Znalazłam swój rozmiar i szczęśliwa wróciłam do domu. Od razy założyłam buty i zaczęłam się przebierać, żeby zobaczyć jaki strój pasował najbardziej. Te buty były tak fajne, że cokolwiek do nich założyłam, to pasowało doskonale. Następnego dnia założyłam swoje nowe buty do szkoły i od razu wszystkie koleżanki zwróciły na nie uwagę. Nic dziwnego, bo miałam najmodniejsze buty, które wszystkim się podobały.

O buty bardzo dbałam i codziennie jak wracałam ze szkoły, to je czyściłam. Codziennie je nosiłam, bo były modne i wygodne. Białe łatwo było mi ubrudzić, ale dzięki temu, że je czyściłam za każdym razem, to przez cały czas wyglądały jak nowe. Zawsze dbałam o swoje buty i ubrania.