Kupując ekspres Delonghi warto przedłużyć gwarancję

Co jest ważne przy kupowaniu markowego ekspresu do kawy? Najważniejsza jest gwarancja, z której możemy korzystać jak najdłużej. Im dłużej mamy gwarantowane usługi serwisowe dla urządzenia tym dłużej możemy z niego swobodnie korzystać. Bez większych obaw, że cokolwiek nam się popsuje. Kupując ekspres Delonghi można przedłużyć gwarancję o dodatkowe cztery lata.

Sześć lat gwarantowanych usług serwisowych

serwis ekspresów delonghi warszawaNa ekspresy marki Delonghi standardowo otrzymuje się dwa lata gwarancji. Możemy być pewni, że w tym okresie naszym ekspresem zaopiekują się profesjonalni serwisanci. Jeśli tylko w działaniu ekspresu coś nas zaniepokoi to możemy od razu dzwonić do serwisu. Przy zakupie ekspresu tej marki można się zdecydować na wydłużenie gwarancji o kolejne cztery lata. Jest to niewielki wydatek. Na dodatek jest tak, że im wyższy model ekspresu kupujemy tym tańsze jest przedłużenie na niego gwarancji. A sześcioletnia gwarancja na ekspres do kawy to już jest naprawdę maksimum, jakiego można oczekiwać. Naprawdę warto dokupić taki dodatkowy okres gwarancji, bo serwis ekspresów Delonghi Warszawa jest jednym z najbardziej profesjonalnych serwisów w całej branży. Możemy liczyć na całodobowe wsparcie serwisantów w zakresie obsługi urządzenia. Każda konieczność naprawy ekspresu jest w tym serwisie traktowana absolutnie priorytetowo. Wystarczy jedynie do nich zadzwonić, a na następny dzień zjawi się u nas kurier po nasz ekspres.

Kupienie porządnego i markowego ekspresu do kawy to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Wiadomo, że w takiej cenie mamy prawo oczekiwać najwyższej jakości produktu i najwyższej jakości serwisu dla tego urządzenia. I właśnie dlatego warto wybrać markę Delonghi, ale do kupionego ekspresu powinno się od razu dokupić przedłużenie gwarancji o kolejne cztery lata.