Kwatery w Ustrzykach Dolnych

Bieszczady to dziewiczy rejon, w którym znajdziemy wiele ciekawych szlaków turystycznych. Jednym z najważniejszych i najbardziej obleganych jest szlak na Tarnicę. Tarnica to najwyższy szczyt Bieszczadów, który kusi ogromną ilość osób. Nie jest on wybitnie trudny i można przejść go nawet z dziećmi. Jednak zanim zaplanujemy aktywności, znajdźmy najpierw miejsce z dobrą bazą noclegową, znajdujące się blisko.

Gdzie spać w Ustrzykach Dolnych?

ustrzyki dolne - kwatery turystyczneDobrym pomysłem są Ustrzyki Dolne. To niewielka miejscowość, którą na co dzień zamieszkuje mniej niż 10 tysięcy osób. Znajdziemy tam sporą bazę noclegową. Możemy się o tym przekonać sami, wpisując w wyszukiwarkę hasło „Ustrzyki Dolne – kwatery turystyczne„. Znajdziemy szereg propozycji, w których z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zamierzamy dostać się w ten rejon. Jeśli jedziemy samochodem, to mamy pełną dowolność. Poza tym nocując w Ustrzykach Dolnych, mamy całkiem niedaleko wiele ciekawych szlaków, na które możemy się wybrać. Jadąc w Bieszczady możemy również zabrać ze sobą rower. Dzięki temu będziemy mieli możliwość odbycia ciekawej wycieczki rowerowej na specjalnie wyznaczonej trasie. Będąc w Ustrzykach Dolnych nie zapomnijmy wybrać się nad Jezioro Solińskie, które kusi wyjątkowymi widokami. Jest ono położone w malowniczym miejscu i otoczone lasami oraz górami. Pamiętajmy jednak o tym, że w niewielkich miejscowościach położonych w Bieszczadach, możemy mieć spore problemy z zasięgiem.

Jeśli jeszcze nie byłeś w Bieszczadach, wybierz się tam jak najszybciej. Mówi się o tym, że kto raz się tam wybrał, z całą pewnością tam powróci. Nic dziwnego – wspaniałe krajobrazy i otoczenie przyrody nie pozwalają zachować się inaczej. Bieszczady to rejon, w który możemy uciec, gdy chcemy całkowicie odpocząć od obowiązków i szarej codzienności.