Łatwa obróbka drewna przy pomocy renomowanych elektronarzędzi

Idealnym urządzeniem do stolarki dachowej oraz obróbki drewna na meble i przedmioty codziennego użytku jest niezawodna piła tarczowa zwana także wyrzynarką. Ma ona wiele zastosowań. Począwszy od przecinania desek oraz szalunków, przez skracanie łat dachowych po wycinanie wszelkiego rodzaju szafek i szuflad. Jest to urządzenie,  które idealnie nadaje tak do pracy profesjonalisty jak i amatora.

Mobilne pilarki tarczowe hkc 55 firmy Festool

pilarki hkc 55Jednym z wiodących producentów elektronarzędzi jest niemiecka firma Festool. Marka tworzy między innymi niezawodne, uniwersalne wyrzynarki. Jednymi z nich są znane akumulatorowe pilarki hkc 55, które dzięki swojej mobilności sprawdzą się zarówno w warsztacie stolarskim jak i na placu budowy, a nawet na dachu domu. Ważną cechą akumulatora jest możliwość podpięcia go do każdego urządzenia z tej samej serii. Precyzję cięcia zapewnia regulacja kątowa od 0 do 50 stopni oraz użycie szyny prowadzącej, która daje także możliwość dokładnego wykonywania cięć poprzecznych. Niezawodność i żywotność daje pilarce bezszczotkowy silnik EC-TEC. Ergonomiczna obudowana i zaawansowana technologia sprawiają, że praca z tym urządzeniem jest przyjemna i łatwa. Funkcja zagłębiania oraz regulacja głębokości cięcia zapewnia komfort użytkowania. Ze wzglądu na pracę z materiałem, który powoduje duże zapylenie, model hkc 55 wyposażony jest w adapter do podłączenia urządzenia odpylającego.

Sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą pilarki tarczowej marki Festool proponują klientom dodatki w postaci drugiego akumulatora, do szybszej pracy, ładowarkę, niezbędną do cięcia tarczę, a także narzędzia do obsługi. Produkt objęty jest 36 miesięczną gwarancją. Robiąc zakupy przez Internet mamy gwarancję zwrotu, jeśli towar nie sprosta naszym wymaganiom.