Lniane spódnice – pomysł na biznes

Zainteresowanie modą od zawsze mnie fascynowało. Chciałam, aby moda stała się moim pomysłem na życie, dlatego już w wieku młodzieńczym zdecydowałam się na pójście do szkoły dla projektantów. Korzystałam z każdej możliwości, aby szlifować swoje umiejętności w krawiectwie. 

Pracownia krawiecka z lnianymi spódnicami 

lniana spódnicaPo szkole średniej udałam się na profesjonalny kurs krawiecki, na którym nauczyłam się wielu nowych i  przydatnych umiejętności. Po ukończeniu kursu postanowiłam, dalej próbować swoich sił w modzie. Chciałam rozwinąć swój własny biznes. Po przeszukaniu kilku alternatyw dotyczących otwarcia własnej firmy zdecydowałam się na pomoc organizowaną przez instytucje publiczne w moim mieście. Wówczas, po otrzymaniu odpowiednich środków finansowych, znalazłam lokal do wynajęcia, w którym mogłam już zacząć pracę. Remont i zakup odpowiednich urządzeń do mojej pracowni zajął mi parę tygodni, w których całkowicie skupiłam się na urządzaniu mojego małego przedsiębiorstwa. Po kilku miesiącach, z dumą mogłam już otworzyć swoją pierwszą pracownię. Zatrudniłam kilka osób, które mi w tym pomogły i już wkrótce cieszyłam się z moich pierwszych klientów. Specjalizowałam się w produkcji odzieży damskiej, moim klientom szczególnie podobały się projekty, w których królowała lniana spódnica, dlatego często szyłam je razem z innymi elementami stroju kobiecego. Jakiś czas później, rozwinęłam swoją firmę do tego stopnia, że mogłam już pomyśleć o otwarciu kolejnej placówki. Z pomocą przyjaciół i rodziny, udało mi się i rok później otworzyłam kolejny punkt mojej pracowni. 

Zainteresowanie modą i odzieżą damską doprowadziło mnie do tego, że w krótkim czasie osiągnęłam swój cel i mogłam cieszyć się dwóch lokalizacji moich firm. Moje małe przedsiębiorstwo rozrosło się do takiego stopnia, że jakiś czas później, szyłam nie tylko odzież damską, ale i męską.