Miniaturowe dźwigi w kujawsko-pomorskim

Jakiś czas temu rozpoczęła się budowa naszego nowego domu. Razem z mężem wybraliśmy nieco odległą lokalizację od centrum miasta. Obok naszego nowego domu znajdował się piękny stary mieszany las (bukowo-sosnowy) oraz dwa bardzo duże jeziora z super czystą wodą i piaszczystą plażą.

Jakie miniaturowe dźwigi w kujawsko-pomorskim wynajęliśmy

mini dźwig kujawsko pomorskieCo ciekawe, miejsce naszego domu, mimo iż piękne i malownicze nie było w ogóle oblegane przez ludzi. Warto wspomnieć, że budowa naszego domu przebiegała w sposób bardzo zaplanowany – nie mieliśmy żadnych opóźnień. Nasz nowy dom w budowie to tak naprawdę wielka willa, która miała mieć aż cztery piętra i trzy windy w każdym skrzydle. Niestety nie jest to standardowy wymiar domu, dlatego też potrzebowaliśmy małego wsparcia na każdym etapie naszej pracy. Był nam potrzebny oczywiście mini dźwig funkcjonalny. W celu znalezienie go wpisałam w wyszukiwarkę następującą frazę – mini dźwig kujawsko pomorskie. Kujawsko-pomorskie to oczywiście województwo, w którym mieszkamy. Interesował nas tylko i wyłącznie wynajem kilku dźwigów w wersji miniaturowej na czas dokończenia wszystkich niezbędnych prac budowlanych w naszym domu i na terenie całej działki, ponieważ i tam były zaplanowane pewne inwestycje, dla których realizacji niezbędne było użycie dźwiga. Na całe szczęście okazało się, iż w pobliżu naszego przyszłego miejsca zamieszkania, w odległości około dziesięciu kilometrów jest taka wypożyczalnia sprzętów na budowy.

Jak tylko udało nam się pozyskać dane kontaktowe wypożyczalnie, niezwłocznie się tam udaliśmy. Okazało się, że nawet znamy właściciela firmy, który zaproponował nam po znajomości oczywiście bardzo duże upusty na wynajem kilku dźwigów miniaturowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.