Muszę zająć się dywanikami w samochodzie

Jakoś nigdy nie należałem do czyścioszków i samochód, którym jeżdżę pozostawia wiele do życzenia. W końcu przyszedł czas, by o niego zadbać. Mam odebrać Justynę z lotniska i przecież nie mogę po nią przyjechać takim brudnym samochodem.

Czyszczenie dywaników samochodowych

dywaniki samochodoweNajwięcej uwagi musiałem poświęcić na dywaniki samochodowe, które są w opłakanym stanie. Jest na nich dosłownie wszystko. Błoto, piasek, sos z zapiekanki i jakieś inne nieznane mi zabrudzenia. Przecież jak Justyna wsiądzie do takiego auta to spalę się ze wstydu. Muszę koniecznie wyczyścić dywaniki samochodowe i jest to dla mnie sprawa pierwszorzędna. Samodzielnie próbowałem je wyczyścić, ale środki, których użyłem nie poradziły sobie z tak mocnymi zabrudzeniami. Czas uciekał a ja stałem w miejscu. Stwierdziłem w końcu, że pojadę na profesjonalną myjnię i tam wyczyszczę dywaniki samochodowe, bo są dostępne porządne i skuteczne środki czyszczące. Miałem sporo szczęścia, ponieważ interesujące mnie stanowisko było wolne. Najpierw odkurzyłem w środku cały samochód a później zabrałem się za dokładne czyszczenie dywaników. Przyznam, że sprzęt czyszczący jest najwyższej klasy, bo na moich oczach znikały wszystkie plamy, które uważałem za niemożliwe do usunięcia. W końcu mój samochód jest porządnie wyczyszczony i niczego nie muszę się wstydzić. Kiedy przyjechałem na lotnisko to Justyna już na mnie czekała. Spakowałem je bagaż i pojechaliśmy do domu. Od razu zauważyła, że mam czysty samochód i była pod wrażeniem.

Justyna została u mnie przez jakiś czas i poznaliśmy się o wiele lepiej. W przyszłości planuje na stałe przenieść się do kraju co mi odpowiada. Dla niej to mogę samochód czyścić codziennie i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Uwielbiam tę dziewczynę.