Najlepsze koszulki do szkoły

Od kilku lat w wakacje zawsze kupuję dla syna ubrania już do szkoły. Jednak w tym roku dowiedziałam się., że on sam chciałby zrobić takie zakupy. Trochę nie wierzyłam w to, że kupi coś dobrego. Dlatego też umówiłam się, że pojadę z nim a on po prostu wybierze to co mu się podoba.

Syn kupuje modne koszulki

koszulki z nadrukiem - cenaTakże dwa tygodnie temu w sobotę pojechaliśmy do galerii na te zakupy. On dokładnie wiedział do jakiego sklepu mnie zaprowadzić. Powiedział, że właśnie tam są teraz najmodniejsze rzeczy i on chciałby wszystko do szkoły kupić właśnie tam. Byłam sceptycznie do tego nastawiona. Jednak gdy tam weszliśmy zobaczyłam koszulki z nadrukiem – cena, które były interesujące. Widać było, że są z czystej bawełny. A do tego były też dłuższe niż te, które kupowałam do tej pory. Toi mi się bardzo spodobało. Miały także na sobie wesołe nadruki. W sumie to w tym wieku można sobie śmiało pozwolić na to żeby nosić coś takiego. Do tego koszulki te nie kosztowały dużo. Stwierdziłam więc, że na pewno kupimy kilka z nich. Syn wybrał cztery modele. Stwierdziłam, że musi je najpierw przymierzyć żebyśmy mieli pewność czy są na pewno w odpowiednim rozmiarze. Wszystkie koszulki pasowały. A mój syn w nich wyglądał tak jakoś bardziej dojrzale. Chyba dopiero teraz zauważyłam, że ma swój styl, i że od dawna nie jest już małym chłopcem. Był szczęśliwy gdy zdecydowałam kupić wszystkie cztery koszulki. Powiedział mi, że na pewno żaden z jego kolegów nie będzie miał ich aż tyle co on.

Już pierwszego dnia na lekcję założył jedną z tych koszulek. Nie pamiętam żeby aż tak bardzo przejmował się swoim wyglądem. Gdy wrócił powiedział mi, że ciągle słyszał tylko o tym, że ma taką fajną koszulkę. Za jakiś czas myślę, że znów pojedziemy na zakupy do tego samego sklepu.