Naturalnie ciemny brąz z Khadi

Wiele z nas marzy o pięknych włosach, które będą sięgać nam aż do pasa, a przy okazji będą pofarbowane na ładniejszy kolor niż nasz naturalny. Chcemy przy tym, aby włosy wyglądały dalej tak samo, a nawet zostały wzmocnione, jednak przy koloryzacji chemicznej jest to niemożliwe. Dlatego warto pomyśleć o hennie.

Produkty Khadi do farbowania włosów

khadi ciemny brązChcemy, aby nasze włosy były w pięknym czekoladowym odcieniu brązu, który nie będzie płaski, a trójwymiarowy. Do tego marzeniem każdej z nas będzie polepszenie stanu włosów i ich grubości. Wydawałoby się to niemożliwe, szczególnie gdy mówimy o farbach chemicznych. Produkty Khadi ciemny brąz mają w przystępnej cenie, a dodatkowo produkt pięknie wchodzi wgłąb włosa uzupełniając miejsca, w których keratyna się wypłukała. Dzięki temu włosy są odrobinę grubsze, a henna jako kosmetyk naturalny zapewni nam minimalne prawdopodobieństwo uczuleń. Włosy będą pięknie lśniące, trójwymiarowe, a nie jednolite w kolorze. Dodatkowo na pewno będziemy zachwycone intensywnością koloru. Warto wiedzieć też o tym, iż do henny możemy dodawać naturalne składniki, które mamy w kuchni. Dzięki nim będziemy mogli nieco modyfikować odcień brązu, aby miał ciepłe refleksy z pomocą octu jabłkowego albo cytryny albo był odrobinę jaśniejszy przy korzystaniu z rumianku bądź miodu. Jeżeli chcemy wiśniowy poblask przy brązie ciekawą opcją będzie dodanie do mieszanki sproszkowanej słodkiej papryki. To naprawdę uniwersalna naturalna farba.

Henna marki Khadi o kolorze ciemny brąz jest naprawdę ciekawym i wartym poznania produktem naturalnym. Możemy używać jej solo, ale również wzbogacać o naturalne dodatki, które pozwolą nam na modyfikację koloru. Dzięki tej farbie będziemy mieć grube i lśniące włosy o trójwymiarowej fakturze.