Nowy dźwig w przedsiębiorstwie

 

Rozwój firmy szef stawiał na pierwszy miejscu. Wszystko zawsze miał odpowiednio rozplanowane, co pomogło mu za każdym razem w podjęciu trafnych decyzji. Jako jego asystent zawsze byłem na bieżąco ze wszystkimi sprawami i miałem dość odpowiedzialne zadania do wykonania.

Dźwig kupiony za pieniądze z dotacji

dźwigi geda poznańSzef starał się o dotację, którą planował przeznaczyć na zakup nowego dźwigu. Dokumenty złożyłem osobiście i pozytywne rozpatrzenie tej sprawy dobrze wpłynęło na kondycję firmy. Szef zlecił mi kupno dźwigu i dał mi dokładnie informacje co wybrać. Szef znał się na sprzęcie każdego typu i wiedział co wybrać. Dlatego też kazał mi kupić nowy dźwigi Geda Poznań dawał ogrom możliwości i w tym mieście postanowiłem znaleźć dźwig. Miałem jasne wytyczne od szefa, więc nie obawiałem się, że dokonam złego wyboru. Trafiłem na ciekawą ofertę, ponieważ jak się okazało, dźwig dostępny był od ręki i mogłem go zamówić z dostawą w ciągu trzech dni. Wiedziałem, że szefowi zależało na czasie, dlatego się nawet nie zastanawiałem. Złożyłem zamówienie i poszedłem do szefa, ponieważ to on musiał dokonać przedpłaty. Nikt poza szefem nie miał dostępu do konta firmowego. Szef sprawdził jeszcze dokładnie zamówiony przeze mnie dźwig na stronie producenta i pochwalił mnie, że zamówiłem dokładnie ten, o który prosił. Na placu pracownicy przygotowali miejsce, żeby móc ustawić dźwig. Nie był on mały i teren musiał zostać odpowiednio przygotowany. W czwartek dźwig dotarł na miejsce.

Nowy dźwig w firmie był bardzo potrzebny, ponieważ dzięki temu firma mogła podejmować kolejne trafne inwestycje. Pojawili się również klienci z innych województw, co cieszyło szefa. Zamierzał powiększyć zasięg również poza granice kraju i wszystko szło w bardzo dobrym kierunku.