Nowy sposób transmisji

Każdy lubi oglądać coś na własne oczy. Nie zawsze mamy możliwość jednak zobaczenia tego osobiście, dlatego ratunkiem okazują się transmisje na żywo. Niestety bywa i tak, że mimo kilku kamer, które nagrywają nam obraz, nie jesteśmy w stanie zobaczyć wszystkiego w danym momencie. To się jednak zmienia.

Jeszcze więcej emocji podczas transmisji

live 360Coraz bardziej popularne stają się transmisje live 360. Co to takiego? Jest to rodzaj transmisji na żywo, który zrealizowany jest przy pomocy kamery sferycznej wieloobiektywowej. Pozwala to odbiorcy widzieć wszystko z każdej perspektywy. Osoba, która ogląda transmisję live 360 ma wrażenie, jakby znajdowała się wewnątrz wydarzeń. Była w samym centrum tego co się dzieje. Daje to niesamowite odczucia. Transmisje live 360 stają się coraz bardziej popularne, ponieważ dają większą możliwość niż standardowe transmisje. Tam najczęściej oglądamy wydarzenia z jednej perspektywy, ewentualnie obraz zmienia się na kilku kamerach. Nie daje nam to takich wrażeń jak innowacja live 360. Jeśli zastanawiacie się do czego najlepiej użyć live 360 to taka transmisja sprawdzi się najlepiej, na przykład podczas koncertów, rożnego rodzaju wydarzeń sportowych czy wykładach. Czy zawsze i wszędzie można obejrzeć taką transmisję? Jeśli posiadamy smartfona lub komputer i mamy dostęp do internetu nie ma większego problemu z tym, by obejrzeć live 360. Nie potrzebujemy do tego dodatkowych aplikacji.

Jeśli ktoś jeszcze nigdy nie widział transmisji live 360, nie wie jakie to emocje i jak bardzo człowiek odczuwa, że przeniósł się właśnie w centrum wydarzeń. Niejednokrotnie czujemy się uczestnikami danego wydarzenia, nie tylko obserwatorami.  Nowy sposób transmisji pozwala nam na przeżywaniu jeszcze większej ilości emocji niż w standardowej transmisji.