Oferta domu drewnianego w biurze nieruchomości

Licencję zrobiłam od razu po ukończeniu szkoły. Zawsze wiedziałam, że będę pracowała jako pośredniczka nieruchomości. Marzyłam o własnym biurze i ten plan zrealizowałam. Początki może i nie należały do najłatwiejszych, jednak poradziłam sobie znakomicie ze wszystkim.

Spore zainteresowanie drewnianym domem na sprzedaż 

Domy drewniane MazowieckieWłaściwie to zupełnie samodzielnie zabiegałam o klientów, ponieważ to był najlepszy sposób na wypromowanie mojego biura nieruchomości. Ostatnia oferta, która pojawiła się w ofercie mojego biura była wyjątkowo atrakcyjna. Domy drewniane Mazowieckie były najchętniej kupowanymi nieruchomościami a mi udało się złapać klienta, który właśnie taki dom chciał sprzedać. Zaoferowałam mu bardzo korzystne warunki współpracy i dzięki temu zgodził się podjąć ze mną współpracę. Pojechałam do tego domu, ażeby zrobić jak najwięcej zdjęć poglądowych dla swoich potencjalnych klientów. Dom był właściwie nowy i to był jego największy atut. W środku znajdowały się nowoczesne meble a w salonie był piękny marmurowy kominek. Wartość tego drewnianego domu była ogromna i wiedziałam, że prowizja z tej transakcji też nie będzie zbyt skromna. Bardzo zależało mi na znalezieniu kupca, jednak jak w ofercie mojego biura pojawiło się ogłoszenie, to ludzie zainteresowani kupnem tego drewnianego domu sami zaczęli do mnie dzwonić. Był ogromny odzew i właściwie kilka razy w tygodniu jakiś klient oglądał ten dom. Ostatecznie zdecydowało się go kupić młode małżeństwo z Bydgoszczy. Zapłacili za dom gotówką.

Każdy z tej transakcji był zadowolony. Moje biuro nieruchomości dzięki sprzedaży tego drewnianego domu zyskało spory rozgłos. Takie domy były zawsze chętnie kupowane a moje biuro zaoferowało jedną z najatrakcyjniejszych nieruchomości w okolicy.