Oferta rejsu po Karaibach

Szefowa biura podróży zawsze dbała o to, żebyśmy posiadali w ofercie coś na prawdę interesującego. Dzięki temu też tak wielu klientów chętnie nas odwiedzało. Mieliśmy nie dość, że ciekawe oferty to na dodatek zróżnicowane i przede wszystkim niedrogie.

Wielu chętnych na rejs po Karaibach

rejsy po KaraibachKiedy ostatnio szefowa oznajmiła nam o nowej ofercie to wszystkie zaniemówiłyśmy. Miałyśmy sprzedawać klientom rejsy po Karaibach i nigdy nawet nie marzyłam o tak interesującej ofercie. Wielu moich znajomych marzyło o czymś takim a tu nagle ja miałam oferować rejsy właśnie po Karaibach. Dostałyśmy regulaminy oraz szczegóły oferty, żeby zapoznać się z nimi jak najprędzej. Oferta była już aktywna i musiałyśmy wiedzieć dokładnie jakie są warunki. Następnego dnia to już wszędzie widać było reklamy naszego biura i wiedziałam od razu, że te rejsy po Karaibach przyciągną wiele osób. Nawet znajomym nadmieniłam o naszej nowej ofercie i Małgosia już zaczęła zbierać ekipę na taki rejs. Cena w mojej ocenie była na prawdę atrakcyjna i tego zdania było wiele osób, które odwiedziły nasze biuro. Aż trudno było mi uwierzyć, ale w ciągu zaledwie tygodnia udało mi się sprzedać dwanaście rejsów po Karaibach. Jak się później okazało, miałam najlepsze wyniki. Szefowa zaoferowała mi podwyżkę a ja uznałam, że wolałabym taki rejs. Ku mojemu zaskoczeniu zgodziła się i mogłam się wybrać tam ze swoimi znajomymi. Małgosia ucieszyła się, że do nich dołączyłam, bo jak twierdziła im nas więcej tym weselej.

Klienci to długo u nas pytali tylko o tę konkretną ofertę i dlatego szefowa zdecydowała się wprowadzić ją na stałe. To jej się zdecydowanie opłaciła, ponieważ najchętniej właśnie na takie rejsy klienci się decydowali. Ja ich rozumiałam, bo to było niesamowite przeżycie.