Opłacalne identyfikatory dla psa

Od kilku lat prowadzimy rodzinny sklep zoologiczny. Nie skupiamy się mocno na sprzedaży zwierząt, chociaż można u nas kupić chomiki, rybki czy króliki miniaturki. Naszym celem jest szeroka gama produktów dla zwierząt. Stawiamy na urozmaiconą karmę dla różnego rodzaju zwierząt domowych oraz na wszelkiego rodzaju akcesoria.

Identyfikator z grawerem w sklepie

wytrzymały identyfikator dla psa z graweremPo ukończeniu weterynarii zastanawiałam się, co mam dalej ze sobą zrobić. Razem z rodzicami, którzy z wykształcenia są zoologami, wpadliśmy na doskonały pomysł, aby otworzyć własny sklep zoologiczny. Mini biznes bardzo dobrze się rozwija, tym bardziej, że sklep mieści się niedaleko popularnej w tym rejonie lecznicy dla zwierząt. Klientów mamy dużo, ci zaś mocno chwalą sobie szeroki asortyment. Skupiliśmy się bowiem na sprzedaży karmy oraz akcesoriów. Ostatnio, dzięki sugestii kilku stałych klientów, wprowadziliśmy nowość, jaką jest wytrzymały identyfikator dla psa z grawerem, który można wykonać u nas na miejscu. Klienci chętnie kupują obroże z zawieszką dla swoich pupili, prosząc na za dodatkową opłatą o wygrawerowanie imion swoich psów. Takie obroże z identyfikatorem wykonane są z wysokiej jakości sztucznej skóry, która jest cieńka i delikatna, ale przy okazji bardzo wytrzymała. Możemy mieć pewność, że nawet najbardziej energiczny pies sam nie pozbędzie się identyfikatora z szyi. Daje to jego właścicielowi poczucie spokoju. W razie, jakby się zwierzę gdzieś zagubiło, dzięki danym na grawerze można go szybciej odnaleźć.

Nasz otwarty kilka lat temu sklep zoologiczny rozwija się naprawdę w dobrym tempie. Wszystko dzięki temu, że słuchamy uważnie klientów, wprowadzając w działanie ich sugestie. I tak, na przykład, wyposażyliśmy sklep w dodatkowe produkty w postaci identyfikatorów dla psa.