Otworzyłam własną cukiernię!

Od zawsze lubiłam piec ciasta i różne inne słodkości. Naturalnym było więc dla mnie zacząć szkolić się na cukiernika i późniejsze znalezienie pracy w dobrej cukierni w moim mieście. Jednakże, jako że jestem osobą bardzo ambitną to cały czas czułam, że stać mnie na coś więcej i powinnam spróbować rozkręcić swój własny biznes.

Zainwestowałam w dobre wyposażenie mojego sklepu

wyposażenie sklepu cukierniczegoZależało mi tak bardzo na własnej cukierni, ponieważ chciałam móc robić w niej dokładnie takie rzeczy jak mi się podobają i jakie mi smakują. Otworzenie własnego sklepu nie było łatwe, ale udało mi się uzyskać wsparcie z urzędu pracy na otwarcie własnego biznesu. W czasie otwierania sklepu bardzo ważne było dla mnie wyposażenie sklepu cukierniczego. Chciałam żeby wszystko w mojej cukierni było najwyższej jakości. Zależało mi na tym żeby wypieki moje i ludzi, których zatrudniłam prezentowane były w pięknych regałach cukierniczych, które będą pasować do całej koncepcji sklepu cukierniczego i wystroju jego wnętrza. Szukałam takich mebli, które będą bardzo eleganckie ale jednocześnie nie będą wyglądać staroświecko. Zależało mi na wysokiej jakości wyposażeniu, które będzie sprawdzać się tak samo dobrze przez długi czas. Cieszę się bardzo bo udało mi się znaleźć takie meble. Producent, którego wybrałam miał naprawdę ciekawą ofertę wyposażenia cukierni w dobrych cenach.

Moja cukiernia cztery miesiące po otwarciu jak na razie radzi sobie bardzo dobrze i mam wielką nadzieję, że będzie tak przez cały czas. Naprawdę bardzo się staram by wszystkie wyroby, które można kupić w mojej cukierni były bardzo smaczne i wyjątkowe. Prowadzimy również produkcję ciast i tortów np. urodzinowych lub ślubnych, na co jest naprawdę duży popyt. Wyposażenie mojego sklepu strasznie mi się podoba.