Polecam klientom dobre tynki

Sprzedaję różne materiały budowlane w sporym markecie. Lubię moją pracę. Zostałam zatrudniona do sklepu kiedy przyjechałam do Warszawy na studia. Postanowiłam poszukać pracy bo lubię być niezależna finansowo i chciałam odciążyć moich rodziców. Dzięki temu pracuję już w sklepie piąty rok i nadal mi się ta praca podoba.

Zajmuję się sprzedażą tynków i nie tylko

niedrogie tynki LuxmalW mojej pracy doceniam fakt, że mam codzienny kontakt z klientem. Znam się na materiałach, które im oferuję bo na samym początku każdy pracownik ma zapewnione bardzo dokładne szkolenie. Dzięki temu każdy czuje się pewnie bo jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie klienta. Uważam, ze to jest profesjonalne traktowanie klientów i dzięki temu czują się oni dobrze obsłużeni. Na początku trochę się wstydziłam ale dzięki pracy nauczyłam się być bardziej zdecydowaną i odważną osobą. Niedrogie tynki Luxmal, które są u nas w sklepie bardzo popularne zaproponowałam także moim rodzicom kiedy robili remont swojego mieszkania. Dzięki pracy w sklepie budowlanym mogę liczyć na dodatkowe rabaty więc rodzice sporo dzięki temu zaoszczędzili. Powybierałam im materiały budowlane z najlepszej półki, żeby fachowcy jak najlepiej wyremontowali ich mieszkanie. Rodzicom bardzo podobała się moja niezależność. Na początku obawiali się, że może nie uda mi się połączyć pracy zawodowej ze szkołą ale ja im udowodniłam, że nie mieli racji. Dzięki pracy nie musieli mi dopłacać do wynajmu i mogli odłożyć sobie pieniądze na remont. Wiedza, którą nabyłam w trakcie pracy w sklepie na pewno przyda mi się kiedyś w trakcie remontu mieszkania swojego.

Jakiś czas temu dostałam także propozycję awansu w sklepie budowlanym. Zupełnie się tego nie spodziewałam ale jednocześnie bardzo ucieszyłam, że dostałam taką propozycję. Oczywiście zdecydowałam się ją przyjąć i dzięki temu będę lepiej zarabiać.