Poleciłam fotografa ślubnego

Moja najlepsza przyjaciółka powiedziała mi, ze Michał jej się oświadczył. Bardzo się ucieszyłam jak usłyszałam od niej tą nowinę. Długo ze sobą już są i uważam że bardzo do siebie pasują. Kibicowałam im od początku i cieszę się, że w końcu Michał zdecydował się na tak ważny krok.

Będę robiła zdjęcia na ślubie

zdjęcia ślubne wrocławIlona jest moją przyjaciółką od podstawówki i wiedziałam, że na ślubie będę jej świadkową. Ustaliłyśmy już to dawno temu. Postanowiłam sobie zorganizować dla niej najlepszy wieczór panieński i dopilnuję żeby ślub był wyjątkowy. Uwielbiam robić zdjęcia i powiedziałam już Ilonie, że postaram się w trakcie uroczystości w sali weselnej popstrykać trochę zdjęć. Na pewno sama wykonam dla nich sesję zdjęciową w plenerze. Zdjęcia ślubne Wrocław są bardzo ważną pamiątką i poleciłam Ilonie i Michałowi swojego znajomego, którego poznałam w trakcie kursu fotografii. Zenek zrobił od razu na mnie dobre wrażenie. Widać było, że fotografia jest dla niego bardzo ważna. Okazało się, że ma na swoim koncie już kilka wesel, na których wykonywał zdjęcia ślubne Wrocław. Od ukończenia przez nas kursu minęło już trochę czasu a Zenek w między czasie zrobił spore postępy. Otworzył firmę i wykonuje teraz zdjęcia ślubne i nie tylko na prawdę bardzo profesjonalnie. Ma dobre podejście do swoich klientów i z tego co wiem to ma bardzo wiele zleceń. Jestem pewna, że młodzi będą z jego pracy zadowoleni a dzięki moim znajomościom może uda się trochę po negocjować cenę. Zdjęcia ślubne Wrocław u dobrego profesjonalisty są dosyć drogie ale nie warto na nich oszczędzać.

Na szczęście Zenek miał wolny termin dla moich przyjaciół. Cieszę się, że będziemy mieli okazję spotkać się i porozmawiać trochę. Liczę także na udaną współpracę w trakcie sesji plenerowej, na której także będę wykonywać zdjęcia. Dzięki temu będę mogła się od niego wiele nauczyć.