Pościel dobrej jakości jest w cenie

 

Moja siostra od dłuższego czasu prowadzi kwiaciarnię i bardzo dobrze sobie radzi. Zawsze podziwiałam ją za samozaparcie bo wiem, ze nie zawsze miała dużo klientów i czasem nie miała na jedzenie. Wówczas rodzice jej trochę pomagali ale siostra szybko rozwinęła swój sklepi i teraz bardzo dobrze funkcjonuje i ma wiele zleceń. 

Klienci chętnie kupują pościel

sklep internetowy z pościeląJa postanowiłam trochę iść w jej ślady i zdecydowałam się także na założenie swojej działalności gospodarczej. Postanowiłam sprzedawać pościel przez Internet. W dzisiejszych czasach sporo klientów korzysta z tej formy zakupów. Dzięki temu, ze produkty będę sprzedawała przez Internet nie będę musiała ponosić wysokich kosztów za wynajem lokalu czy czynszu. Mieszkam z rodzicami w dużym domu i pozwolili mi trzymać pościel w pomieszczeniu gospodarczym, w którym nić praktycznie nie było. Wysprzątałam go i zaadaptowałam sobie na biuro. Zamówiłam dobrej jakości pościel od znanych i polecanych przez klientów producentów. Udało mi się wynegocjować dobre ceny i dzięki temu mogłam zaproponować korzystne ceny klientom. Stronę internetową pomogła mi przygotować siostra, która sobie także sama ją prowadziła. Sklep internetowy z pościelą cieszył się zainteresowaniem wśród klientów. Miałam sporo zamówień. Cieszyłam się z tego i mogłam się nawet z tej pracy utrzymywać. Oferowałam klientom odbiór towaru bezpośrednio z mojego domu lub wysyłkę kurierem.

Na razie nie myślałam o otworzeniu sklepu stacjonarnego ale jeśli będzie taka potrzeba to na pewno się na to odważę. Siostra mówiła, że za jakiś czas lokal koło jej kwiaciarni ma się zwolnić więc może skorzystam z tej szansy i będę prowadzić swoją firmę koło niej. Mogłabym wówczas trafić do większej liczby klientów a skoro wiem, ze towar dobrze się sprzedaje to na pewno wpłynie na rozwój.