Praca jest równie ważna co rozrywka

Jeżeli jesteśmy częścią jakiejś firmy – nieważne czy dużej i prężnie rozwijającej się, czy początkującej i niewielkiej, nasi szefowie z pewnością starają się by atmosfera w pracy była jak najlepsza. Ważne jest przecież, by pracownicy czuli się w pracy komfortowo i wiedzieli, że mają obok siebie świetnych ludzi. Dlatego też organizowane są różne przyjęcia.

Czy impreza w pracy musi być nudna?

imprezy firmowe LublinNigdy nie byłam przekonana co do imprez firmowych.  Mimo podjęcia nowej pracy w Lublinie nie chciałam zmieniać swoich poglądów. Ostatecznie wyszło inaczej, bo poznałam w biurze świetną dziewczynę, która szybko stała się moją najlepszą przyjaciółką. Kiedy więc pojawiła się informacja o tym, że organizowane jest przyjęcie z okazji piętnastej rocznicy powstania firmy, wystarczyło jedno jej słowo, bym uznała, że dam temu szansę. Imprezy firmowe Lublin zupełnie przerosły moje oczekiwania. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane – sala, na której odbywało się całe wydarzenie, jedzenie i napoje – zarówno te bezalkoholowe, jak i te z procentami, poza tym świetna i cudownie dopasowana do okazji muzyka… krótko mówiąc, poczułam się jak na imprezie w gronie przyjaciół, a nie w gronie pracowników, którzy do tamtej pory kojarzyli mi się jedynie z dużym stresem i zmęczeniem. Okazało się, że osoby, które uznałam za gburowate tak naprawdę są bardzo miłe i mamy wiele wspólnych tematów, z niektórymi nawet umówiłam się na kolację w wolny weekend. 

Dzięki takim imprezom nasz pogląd na współpracowników i całą firmę może się zmienić. Spojrzymy na wszystko pozytywnie i praca nie będzie już wywoływała takiego zdenerwowania jak wcześniej. Poza tym, dzięki takiej integracji możemy poczuć się w pewien sposób docenieni i zrozumieć, jak ważne jest to co robimy.