Praktyczne wózki 4baby

Na rynku artykułów dziecięcych znajdziemy mnóstwo modeli wózków głębokich i spacerówek, które są niezbędne w pierwszych latach życia dziecka. Możemy je kupić nowe lub poszukać używanych w dobrym stanie, aby dodatkowo zaoszczędzić na zakupie.

Co posiada wózek spacerowy?

wózki spacerowe 4babyPrzeważnie w momencie, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać, rodzice zamieniają gondolę na spacerówkę. Najczęściej następuje to w momencie, kiedy maluch kończy siódmy miesiąc życia. Wózek można kupić w zestawie 2w1, czyli gondolę ze spacerówką w tym samym stylu i montowaną na tym samym stelażu, lub kupić dwa oddzielne wózki. Jeżeli interesują nas lekkie wózki spacerowe 4baby, to na pewno największy ich wybór znajdziemy w sklepach internetowych, które współpracują z producentem. Dzięki temu ich cena będzie jeszcze niższa niż u konkurencji, a już na pewno niże w sklepach stacjonarnych. Wózki tej firmy charakteryzują się nowoczesnym designem, lekką konstrukcją i małymi, ale zwrotnymi kołami. Takim wózkiem można jechać na spacer, zakupy, wycieczkę czy zabrać na wakacje. Bardzo łatwo i szybko można go złożyć i spakować do każdego bagażnika samochodowego. Oparcie siedziska można ustawić aż na pięciu różnych pozycjach, włącznie z całkowicie na płasko. Zastosowanymi zabezpieczeniami są przede wszystkim pięcostopniowe pasy, barierka ochronna czy duża, rozkładana budka, która chroni malucha przed wiatrem, deszczem, słońcem i śniegiem. Aluminiowa konstrukcja wózka 4baby sprawia, że jego prowadzenie staje się przyjemnością.

Z wyborem wózka mają problemy przede wszystkim rodzice, którzy nie mają jeszcze doświadczenia, ponieważ mają jedno dziecko. Wtedy najlepiej się zdać na opinie innych użytkowników, którzy mogą obiektywnie doradzić, jaki model wózka będzie najlepszy.