Promowanie marki z artykułami reklamowymi

Od kilku lat prowadzę działalność gospodarczą świadczącą usługi przeszyć oraz poprawek krawieckich. Biznes idzie dobrze, ponieważ mam swoich zaufanych klientów, którzy zawsze do mnie wracają. Niestety w dzisiejszych czasach problem jest z pozyskaniem nowego klienta. Postanowiłam, więc jakoś temu zaradzić i poszukać nowych możliwości. 

Reklama przy pomocy gadżetów

artykuły reklamowe łódźMój biznes znajduje się w Łodzi przy jednej z głównych ulic. Umiejscowienie zakładu jest dobre, więc to nie to jest przyczyną problemów z pozyskaniem nowych klientów. Chodzi bardziej o ceny ubrań, wiele osób uważa, że aktualnie bardziej opłaca się kupić coś nowego, niż naprawić stare. Postanowiłam, że to zmienię. Odwiedziłam w tym celu sklep artykuły reklamowe łódź, gdzie poprosiłam o pomoc w znalezieniu kreatywnego gadżetu dla potencjalnych nowych klientów. Niedługo zaczynają się największe w Łodzi targi mody, na których mam zamiar wystawić swoje stoisko i pokazywać jakie przeróbki możemy wykonać, żeby ze starego zrobić nowe. W tym celu potrzebuję bardzo kreatywnych artykułów reklamowych. Wcześniej już współpracowałam z tą firmą, robili dla mnie między innymi długopisy i notesy reklamowe. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona ze współpracy, dlatego też do nich wracam. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć jakiś fajny gadżet, który pokaże to o co mi chodzi. W końcu reklama to obecnie jedna z najważniejszych wytycznych do prowadzenia udanego biznesu. Oczywiście ważna jest również jakość oraz terminowość. 

Tak jak myślałam, artykuły reklamowe łódź mnie nie zawiodły. Na targi miałam przygotowany super gadżet reklamowy po który ludzie ustawiali się w kolejce. Jeśli chociaż dziesięć procent osób, które były zainteresowane stoiskiem przypomni sobie o mnie i przyniesie rzeczy do poprawki bądź przeróbki to będzie to niezwykły sukces.