Przepiękny abażur ze sklepu internetowego

Przytulna atmosfera w naszym mieszkaniu to podstawa ku temu, aby nie tylko dobrze się w nim czuć i porządnie wypocząć. Pomieszczenia o ciepłym wyglądzie sprawiają, że czujemy się przede wszystkim spokojniej oraz bezpieczniej. 

Sklepy ze stylowymi abażurami do lamp

stylowe abażury do lamp - producentNigdy nie odnajdywałam się w tematyce dekoratorskiej. Od zawsze mój pokój urządzała mama będąca z zawodu dekoratorem wnętrz. Ja jedynie podsuwałam jej pomysły oraz ogólny zarys tego, jak chciałabym aby wyglądał mój pokój. Kiedy jednak wyprowadzałam się do swojego mieszkania postanowiłam, że urządzę je sama od podstaw. Przyznam, że byłam pod wrażeniem ponieważ pod koniec mojej pracy rezultat okazał się naprawdę zaskakująco ładny. Moje nowe mieszkanko było urządzone w klasycznych i jasnych odcieniach, lecz czegoś mu ewidentnie brakowało. Na targu udało mi się dostać piękne lampy, ale niestety o ile podstawa prezentowała się znakomicie o tyle góra dosłownie straszyła wystającą żarówką. Mama poleciła mi abym kupiła stylowe abażury do lamp – producent takich abażurów z pewnością posiada wiele ich rodzai dostosowanych do różnorodnych wystrojów wnętrz. Poszłam za radą mojej rodzicielki i zaczęłam szukać w internecie sklepów w których mogłabym dostać jakieś ładne abażury. Ku mojemu zdziwieniu po paru minutach znalazłam trzy przepiękne abażury doskonale wpasowujące się w wystrój mojego mieszkania. Wszystkie nieco się od siebie różniły, lecz dopiero razem tworzyły przepiękny element dekoracyjny.

Abażury sprawiły, że moje mieszkanie nabrało naprawdę przytulnego wyglądu. Jest on widoczny nie tylko za dnia, ale w szczególności nocą kiedy abażury przez kolor swojego materiału bardzo ocieplają światło sączące się z żarówek. Nastrój wówczas jest naprawdę relaksujący i jedyne na co mam ochotę, to okryć się kocem i poczytać swoją ulubioną książkę.