Rower Romet dla kobiety

 

Jazda na rowerze wpływa na całe ciało i poprawia wydolność oraz pracę serca. Wiele osób jeździ na rower tylko rekreacyjnie, od święta i nawet tak rzadkie używanie roweru, pomaga w budowaniu kondycji. Wystarczy dobry rower i można ruszać w trasę.

Ile waży rower Gazela?

romet gazela 5Damskie rowery są z reguły nieco lżejsze od męskich, ale dotyczy to tylko modeli górskich. W przypadku trekingowych modeli, muszą one nieco więcej ważyć, bo posiadają one bogate wyposażenie dodatkowe. Rower Romet Gazela 5 to nowoczesny rower turystyczny, na którym może jeździć amatorka, hobbistka i profesjonalistka. Jest to model roweru z dwa tysiące dziewiętnastego roku, który posiada najnowszej generacji osprzęt. Lekka, aluminiowa rama o unikalnej geometrii pozwala na wygodną jazdę w wyprostowanej pozycji nawet przy wielogodzinnych trasach. Wygodne siodełko nie powoduje odcisków i świetnie się sprawdza na równej, ale i wyboistej nawierzchni. Przedni widelec jest amortyzowany i posiada możliwość regulacji, dzięki czemu dopasujemy go do pokonywanej trasy. Wspornik kierownicy i siodełka także posiada możliwość regulacji, co pozwala na dopasowanie roweru Gazela do predyspozycji danej osoby. Na tym modelu roweru, możemy pojechać w daleką wycieczkę i zabrać ze sobą sporo bagaży, bo z tyłu znajduje się bagażnik, na którym można zamontować dwie sakwy. Ponadto rower posiada praktyczną nóżkę, osłonę na łańcuch, uchwyt na bidon, oraz oświetlenie przednie i tylne. Jest to bardzo wytrzymały model i świetnie się sprawdza w każdych warunkach.

Rower Gazela 5 ze względu na wyposażenie waży niecałe osiemnaście kilogramów. Dodatkowym plusem tego roweru Rometa, są doskonałe hamulce tarczowe hydrauliczne, które zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Rower możemy kupić w sklepie rowerowym za około dwa tysiące złotych.