Ściemniacze LED 12v w restauracji

Dobrze pamiętam dzień, w którym szef wpadł na swój najlepszy pomysł związany z wystrojem lokalu. Odkąd tylko pamiętam na suficie były zamontowane całkiem mocne światła typu LED, które co prawda dawały niezłe oświetlenie, ale zabijały jakąkolwiek romantyczność na sali.

Ściemniacze LED tworzą romantyczny nastrój

ściemniacz led 12vWiedziałem, że prędzej czy później właściciel restauracji również zauważy ten fakt. Nie wiem, czy wpadł na to sam, czy była to jego odpowiedź na maile i telefony z zażaleniami, ale ostatecznie wziął się do pracy. Wymyślił, że jest na to całkiem dobry sposób – ściemniacz led 12v. Wcześniej była dyskutowana inna kwestia – jeśli zmniejszą poziom jasności, za dnia będzie za mało światła. Jeśli zostawią tak jak jest, na wieczór i w nocy nie będzie to dobrze wyglądało. Ostatecznie wykombinowali to w genialny sposób – za dnia światła będą świeciły tak, jak do tej pory. Gdy jednak minie godzina dwudziesta, stopniowo będziemy ściemniać światła aż to północy, kiedy to całkowicie je wyłączymy. Ogłosiliśmy to na różnych portalach, co spotkało się ze sporym odzewem. Ludziom przypadł ten pomysł do gustu i wszyscy przychodzili, by obejrzeć w akcji nasze ściemniacze. Nasłuchaliśmy się wielu pochwał za to, że nasza restauracja wprowadziła w końcu takie rozwiązanie. Według nas to tez był świetny pomysł – teraz faktycznie można było poczuć całą magię tego miejsca. Zbyt wiele światła też nie daje dobrego ani pozytywnego efektu – za dnia owszem, ale w nocy powinno się zostawić trochę cienia i magii.

Ruch w godzinach wieczornych naprawdę się zwiększył odkąd tylko wprowadziliśmy ściemniacze. Wytłumaczenie może być bardzo proste – ludzie lubili u nas jeść, ale nie postrzegali nas jako romantycznej restauracji. Teraz jednak wszystko się zmieniło, a klienci walili drzwiami i oknami.