Sklepowy regał z wyprzedaży

Regały są podstawą wyposażenia każdego sklepu. Nieważne w jakiej branży działamy, nasz sklep nie obejdzie się bez nich, bo to na nich są wyeksponowane towary, jakie, oferujemy. Warto zastanowić się nad wyborem tych używanych, bo ich jakość jest wysoka, a cena znacznie niższa asortymentu, który właśnie zszedł z taśmy produkcyjnej.

Używane regały sklepowe to lepszy wybór

regał sklepowy używanyKażdy, kto zdecyduje się kupić nowy regał, będzie zmuszony do wydatku od kilkuset, do nawet ponad tysiąca złotych. Oczywiście w zależności od wybranego modelu, pojemności regału oraz tego ile jest w stanie udźwignąć. Kiedy zdecydujemy się na regał sklepowy używany, musimy wiedzieć, ze to nie jest wcale gorszy wybór, gdyż większość używanego asortymentu to oferty z wyprzedaży oraz oferty osób prywatnych, wyprzedających towar jaki im się znudził, bądź stanęli przed koniecznością pozbycia się go z różnych względów. Używane sklepowe regały to doskonały wybór jeżeli dysponujemy małą ilością środków i najbardziej interesuje nas cena. Jak w przypadku każdego, używanego towaru wartość, już po roku użytkowania spada co najmniej o jedna czwartą. Zdarzają się jednak i takie okazje, z reguły na wyprzedaży, ze możemy znaleźć towar, którego cena jest obniżona nawet o więcej niż połowę. Jednak to oczywiście znacznie mniejsza pula towaru, znajdującego się na rynku. Ilość modeli i wzorów, przyprawia o zawrót głowy, dlatego warto skoncentrować się na konkretnym typie asortymentu.

Nie jesteśmy w stanie zmierzyć ilu ludzi decyduje się na wybór używanych regałów, jednak wnioskując po ilości sprzedanych towarów z wyprzedaży, można oszacować, że z wyprzedażowej oferty, korzysta średnio aż co trzeci klient. Jeżeli zależy Ci na jakości idącej w parze z ceną, to sklepowe regały używane, są ofertą, trafiającą w dziesiątkę.