Skuteczna nauka języka obcego

Wybierając odpowiedni odpoczynek dla swoich dzieci dbałam o ich edukację. Doskonale wiedziałam, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Na dodatek ich głowy były jeszcze otwarte na przyswajanie wiedzy dlatego letni wyjazd można było po części połączyć z edukacją.

Wysłałam dzieci na wakacje w Anglii 

angielski w angliiDlatego zaproponowałam im wakacje w Anglii. Miejscowe biuro podróży kierowało swoją ofertę do tych najmłodszych. Chciano poprowadzić lekcje języka angielskiego, a popołudniami zwiedzać obcy kraj. Moim zdaniem to była doskonała lekcja języka obcego. Każdy wie, że najwięcej można wynieść ze stałego kontaktu z innym językiem. Jeżeli ktoś nie ma wyjścia to najszybciej się uczy. Na dodatek ten język jest coraz bardziej popularny i bez większych problemów można z nim znaleźć dobrze płatną pracę. Dlatego tak bardzo chciałam wysłać swoje dzieci na angielski w anglii, który był wielką szansą na rozwój. Gdy im o tym powiedziałam na początku nie chętnie podeszły do wizji nauki w wakacje. Jednak zaraz po tym przedstawiłam program atrakcji jakie czekają wszystkie dzieci popołudniami. Okazało się, że to bardziej je zachęciło do takiego wysiłku. Oczywiście ja jako matka byłam z tego bardzo zadowolona, ponieważ wiedziałam jakie to przyniesie korzyści. Ostatecznie dzieci przyznały mi rację i same uznały, że warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Cały wyjazd uważały za bardzo udany. Na dodatek ja od razu zauważyłam ich postęp w szkole.

Na lekcjach z języka angielskiego radziły sobie o wiele lepiej więc oceny również poszły w górę. Byłam z tego zadowolona, ponieważ moja inwestycja w wakacje dla dzieci okazała się strzałem w dziesiątkę. Nauka, a potem wypoczynek były idealnym rozwiązaniem. Moje dzieci wyniosły z tego same korzyści i podniosły się w nauce.