Solidne etui S7

Trwałość każdego telefonu ma określony czas i delikatne uderzenia przeważnie nie są groźne. Jednak kiedy spanie nam na podłogę, to może się to skończyć wieloma uszkodzeniami i zarysowaniami, które znacznie obniżą wartość telefonu.

Jakie pokrowce dobrze zabezpieczają telefony komórkowe?

wytrzymałe etui s7Choć telefony komórkowe są produkowane z wytrzymałych materiałów, to jednak nie są zabezpieczone przed upadkiem z dużej wysokości. Zwłaszcza jeżeli spadną na twarde podłoże. Najczęściej się to kończy zarysowaniami, pęknięciami obudowy lub nawet rozbitym wyświetlaczem. Naprawy takich uszkodzeń mogą sporo kosztować, zatem warto zawczasu zainwestować w dobre i wytrzymałe etui S7 na telefon marki Samsung lub innej dostępnej na rynku. W sprzedaży znajdziemy pokrowce dedykowane dla konkretnych modeli telefonów, ponieważ są one wykonywane na miarę, czyli posiadają przyciski w odpowiednich miejscach. To bardzo ważne, gdyż brak otworów w etui sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo utrudnione. Najlepsze są oryginalne, które znajdziemy w sklepie  producenta telefonu, ale one mają często dość wysokie ceny. Jeżeli posiadamy drogi model telefonu, to warto zainwestować w jego ochronę i mieć pewność, że będzie dobrze zabezpieczony. Model S7 jest dość drogim telefonem, którego naprawy mogą sporo kosztować, zatem zakup etui nie powinien być kłopotem. Poza oryginalnymi pokrowcami, na rynku znajdziemy całą masę tanich chińskich podróbek, które mogą, ale nie muszą pasować na konkretne modele telefonów komórkowych.

Najważniejszą cechą każdego pokrowca na telefon jest jego idealne dopasowania. Jeżeli nasz aparat będzie wyślizgiwał się z etui, to korzystanie z niego jest bezcelowe, dlatego warto zwracać uwagę na jego model, aby zgadzał się z producentem telefonu.