Szukam dobrej obsługi technicznej

Moi rodzice są ze sobą od wielu długich lat i są bardzo szczęśliwi. W tym roku obchodzą bardzo ważną rocznicę ślubu i zdecydowali zorganizować z tej okazji imprezę dla całej rodziny. Ma się ona odbyć impreza w plenerze i obiecałem pomóc w przygotowaniach.

Mieliśmy świetną obsługę techniczną na imprezie rodzinnej

Obsługa techniczna imprez warszawaWiedziałem, że impreza w plenerze wymaga jednak więcej zaangażowania jeżeli chodzi o organizację, ale starałem się wszystko ogarnąć. Obsługa techniczna imprez warszawa na pewno będzie tutaj niezbędna, ponieważ planujemy zorganizować koncert dla gości i ma się pojawić znany zespół. Mój przyjaciel jest jego liderem i zgodził się wziąć udział w naszej imprezie. Dla rodziców to będzie na prawdę miła niespodzianka, ponieważ uwielbiają taką muzykę i na pewno wszyscy będą się świetnie bawić. Skontaktowałem się z agencją eventową, na którą namiar dał mi mój przyjaciel. Przedstawiłem swój plan na imprezę rodzinną w plenerze i spotkałem się z dość pozytywną reakcją. Właściciel agencji zapewnił mnie, że obsługa techniczna będzie na najwyższym poziomie i mogę mieć pewność, że impreza odbędzie się tak jak to zaplanowałem. Wynajęliśmy także duże namioty i stoły biesiadne. Rodzice zamówili katering ze swojej ulubionej knajpy. Wszystko szło zgodnie z planem a ja byłem zadowolony, że tak wiele mogłem załatwić. Dzięki temu rodzice skupili się na innych kwestiach. Wszyscy goście potwierdzili przybycie i nazbierało się ponad sto osób. Taka frekwencja była dla nas dość zadowalająca.

Impreza była bardzo udana a koncert wszystkim się podobał. Nawet chłopacy wyszli na bis i zagrali dwa swoje znane kawałki. Świetnie się także bawiłem i byłem spokojny, że wszystko idzie zgodnie z planem. To była najlepsza rocznica ślubu dla moich rodziców.