Tani sposób na zabezpieczenie telefonu

 

Całkiem niedawno postanowiłam kupić sobie nowy telefon. Z racji tego, że jestem kobietą, oprócz wydajności danego smartphona, liczy się dla mnie zgrabny i stylowy wygląd. Początkowo żaden telefon nie przypadł mi do gustu, dopóki nie zauważyłam prześlicznych pokrowców na jednego z nich.

Urocze nakładki na telefony

nakładka na telefonPrzy zakupie nowego smartphona zależało mi przede wszystkim na tym, aby był to telefon, który posłuży mi przez długie lata, a zatem celowałam ze swoim wyborem głównie we flagowce. Niestety, ale początkowo żaden z topowych telefonów nie przypadł mi do gustu i długo zastanawiałam się nad tym, czy w ogóle cokolwiek kupić. Nigdy bym jednak nie pomyślała, że mój wybór określi nakładka na telefon! Szukając bowiem odpowiedniego modelu dla siebie, znalazłam mnóstwo prześlicznych nakładek na jeden z telefonów flagowych. Nakładki od razu skradły moje serce nie tylko swoim wyglądem, ale również i ceną, albowiem ta była naprawdę niewyobrażalnie niska. Postanowiłam zatem że zakupię do nowego telefonu, nie jedną czy dwie, lecz kilka nakładek, które będę sobie zmieniać w zależności od nastroju. Zakupiłam nakładkę, która była w kształcie uroczego, brązowego misia, oraz kilka tradycyjnych, plastikowych nakładek z ciekawymi nadrukami: jeden z pokrowców miał nadrukowane słodkie kotki, drugi był w przepiękne, azteckie wzory, a trzeci posiadał na sobie logo mojego ulubionego zespołu! Dodatkowo stwierdziłam, że warto byłoby zakupić także nieco bardziej elegancką uniwersalną nakładkę i taką także bez problemu znalazłam.

Po zakupieniu smartphona oraz różnorodnych etui do niego, pozostawało mi czekać, aż kurier dostarczy o mnie zakupy. Co ciekawe, pomimo tego, że telefon i pokrowce były kupowane w innych sklepach, kurierzy z przesyłkami zjawili się tego samego dnia więc od razu po odpakowaniu telefonu mogłam przetestować zakupione nakładki, które bardzo ślicznie się na nim prezentowały.