Tani wynajem domków w Szaflarach

Dla wszystkich, którzy lubią góry, na koniec lata przygotowane są super oferty noclegowe. Można pojechać do jednej z pięknych tatrzańskich miejscowości i zapłacić za nocleg praktycznie połowę tego, co w sezonie. Najwięcej promocji na wygodne noclegi można znaleźć we Wrześniu. Jest to czas, w którym mało kto wybiera się na urlop, ale można go spędzić najtaniej.

W promocji domki do wynajęcia w Szaflarach

domek w górach wynajem szaflaryMiejscowością położoną w Tatrach są Szaflary. Jest tam równie pięknie jak w położonym trochę dalej na południe Zakopanem. Jako, że większość turystów wybiera na urlop właśnie ten region Tatr to po okresie wysokiego sezonu można wynająć tam bardzo komfortowe domki z naprawdę dobrej cenie. W promocjach na ceny noclegów wyróżnia się na przykład domek w górach wynajem Szaflary, za który możemy zapłacić około dwustu złotych. W wysokim sezonie za wynajem takiego domku trzeba zapłacić dwa razy tyle. W ramach tej ceny możemy wynająć domek, w którym wygodnie odpoczywać mogą maksymalnie cztery osoby. Przy czym cena za wynajem nie dotyczy osób, ale całego domu. Jeśli w góry wybierzemy się po sezonie to zaoszczędzimy nie tylko na noclegach. Swoje ceny obniżają też restauracje czy chociażby wyciągi narciarskie. Wrzesień jest miesiącem, w którym jest na tyle ciepło, że można jeszcze pomyśleć o udanym urlopie w Tatrach. Chociaż o tej porze roku noce mogą tam być już mroźne, więc trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą naprawdę ciepłych ubrań.

Spędzając wrześniowy urlop w Szaflarach można zapłacić za niego o połowę mniej niż jeszcze miesiąc wcześniej. Kompletnie wyposażone domki można wynająć za około dwustu złotych. W tej pięknej miejscowości naprawdę jest co robić. Można na przykład skorzystać z tamtejszych term, które są znane w całym kraju.