Trzymanie ziół w ceramicznych doniczkach

Uwielbiałam gotować i wychodziło mi to całkiem nieźle. Często wymyślałam nowe potrawy, które wszystkim smakowały. Kiedy wyprowadziłam się do nowego domu, to miałam dużą kuchnię, w której mogłam oddawać się swojej największej pasji, jaką było właśnie gotowanie.

Zioła w doniczkach świetnym rozwiązaniem 

ceramiczne doniczki na zioła na ścianęUwielbiałam zioła i kupowałam je regularnie. Miałam całą szafkę przeznaczoną na zioła suszone i przyprawy. Mój mąż stwierdził, że powinnam trzymać w kuchni świeże zioła, bo dawały więcej aromatu i dzięki nim potrawy smakowały lepiej. Mój mąż miał rację i postanowiłam zrobić tak, jak mi zasugerował. Potrzebne jednak były mi najpierw ceramiczne doniczki na zioła na ścianę, bo tak właśnie chciałam je trzymać. Ściana na przeciwko lodówki była pusta i idealnie nadawała się na doniczki z ziołami. Na tej samej ścianie był blat, na którym przygotowywałam wszystkie potrawy. Świetnie się składało, bo musiałam kupić jeszcze kilka rzeczy do kuchni i pojechałam do swojego ulubionego sklepu. Wiedziałam, że dostanę tam doniczki na zioła z ceramiki i byłam podekscytowana tym faktem. Kupiłam dwanaście doniczek i wracając do domu weszłam jeszcze do sklepu po nasiona. Wybrałam nasiona swoich ulubionych ziół i tego samego dnia posadziłam je w doniczkach. Mąż jak wrócił z pracy, to przymocował mi doniczki na ścianie. W kuchni zrobiło się dużo przytulniej a wprowadzona została tak niewielka zmiana. Wiedziałam, że jak zioła urosną, to będzie się unosił piękny zapach w kuchni.

Gotowanie polubiłam jeszcze bardziej, ponieważ zaczęłam używać świeżych ziół, które nadawały potrawą jeszcze lepszy smak. Zgłosiłam się nawet do konkursu kulinarnego na najlepszą potrawę. Do wygrania był zestaw drogich garnków. Bardzo chciałam mieć te garnki w swojej kuchni.