Układanie tkanin na magazynie

 

Jako nowy w firmie wiedziałem, że zanim dostanę jakieś poważne obowiązki to musiałem zacząć od podstaw. Zależało mi na tej pracy i od dawna o nią zabiegałem, dlatego wykonywałem posłusznie wszystkie polecenia szefa. Dużo się dzięki temu nauczyłem.

Cały regał tkanin pcv na magazynie

tkaniny pcvW poniedziałek szef zwołał zebranie, ponieważ szykowała się jakaś poważna akcja. Dowiedzieliśmy się wtedy, że przyjechała dostawa nowych tkaniny pcv, które musieliśmy ułożyć na magazynie. Do tego zadania zostałem wytypowany ja, ponieważ miałem zajmować się głównie tkaninami pcv w naszym magazynie i szef uznał, że to najwyższy czas na samodzielną pracę. Ucieszyło mnie to zaufanie z jego strony i chętnie zabrałem się do pracy. Wszystkie tkaniny pcv, które były do nas tego dnia dostarczone miały konkretne oznaczenia, na które musiałem zwracać uwagę podczas ich układania. Na początku zerkałem na ściągę, którą sobie przygotowałem, ale później już pamiętałem każde oznaczenie i układałem wszystkie tkaniny bez wahania. Zanim się zorientowałem minęła godzina piętnasta. W tym czasie zdążyłem ułożyć tkaniny na regale, który w całości zapełniłem. Poprosiłem kierownika o dodatkowe miejsce w magazynie, ponieważ zostało mi jeszcze sporo tkanin do ułożenia a zabrakło mi miejsca. Raz dwa dostałem regał, który dostarczył mi pan Jan. Był pod wrażeniem, że tak szybko sobie poradziłem i pochwalił moją pracę. Byłem pewny, że powie o tym kierownikowi co mnie cieszyło. Pozostałe tkaniny ułożyłem tego samego dnia.

Efektami mojej pracy wszyscy byli zachwyceni i szef uznał, że jestem świetnym pracownikiem. Pochwalił moje zaangażowanie i dodał, że jestem gotów na poważniejsze obowiązki. Na każde zadanie czekałem z ogromną niecierpliwością i zapałem. Pokochałem swoją pracę.