Wygodny fotel dla graczy

 

Organizacja turnieju dla graczy oznaczała nie tylko potrzebę zorganizowania kilkudziesięciu mocnych maszyn do grania, ale również zapewnienia uczestnikom wygodnego miejsca do siedzenia. Turniej miał trwać trzy dni, po osiem godzin dziennie, więc nie był to wcale mały wysiłek dla przeciętnego gracza.

Turniejowe fotele gamingowe

fotel do gierUczestnicząc samemu w takich turniejach, wiedzieliśmy doskonale jak niewygodne potrafią być zwykłe krzesła, które udostępniano graczom na imprezach. Najczęściej były to drewniane krzesła szkolne, które niesamowicie męczyły podczas długiej gry i często były przyczyną znacznego obniżenia możliwości gracza. Dlatego też postanowiliśmy wyposażyć każdego uczestnika turnieju w fotel do gier, rekomendowany przez graczy z całego świata. Przede wszystkim, fotele były wygodne. Ich wypełnienie dopasowywało się do kształtu ciała gracza, nie gniotąc pleców ani też nie zmuszając do przybierania nienaturalnej pozy podczas siedzenia. Materiał którym fotel był obity doskonale przepuszczał powietrze i nie męczył pleców, będąc jednocześnie przyjemnym w dotyku i miękkim, dzięki czemu nawet długotrwała i intensywna gra stawała się o wiele przyjemniejsza. Dla zwiększenia wygody, do każdego fotela dołączono rozdzielacz usb, zamontowany z tyłu oparcia w taki sposób, by można do niego było podłączyć wszelkie urządzenia sterowania, a jednocześnie nie przeszkadzać graczom plączącymi się kablami.

Dla jeszcze większego komfortu, fotele wyposażone były we wbudowane w oparcia podstawki pod klawiaturę i myszkę, bezproblemowo regulowane tak, by jak najlepiej dopasować je do wymiarów i preferencji konkretnego gracza. To właśnie fotele były najczęściej wychwalanym elementem turnieju, gdyż były one znacznym ułatwieniem dla większości graczy.