Wynajęcie studia fotograficznego koledze

Mój ojciec wyjechał za granicę, ponieważ dostał propozycję nie do odrzucenia. Był on cenionym fotografem i udało mu się zrobić karierę. Zapisał mi swoje studio fotograficzne i mogłem z nim zrobić co chciałem. Właściwie fotografia mnie nie interesowała i zdecydowałem się wynająć ten obiekt. 

Niski koszt za wynajęcie studia fotograficznego

studio foto do wynajęcia WarszawaMój kumpel zajmował się fotografią i wiedziałem, że od jakiegoś czasu szukał jakiegoś taniego studia na wynajęcie. Uznałem, że mogę mu pomóc i po kosztach wynająć. Dobrze zarabiałem i nie zależało mi na wzbogaceniu się. Ludzie interesowali się takimi ofertami a ja miałem przestronne studio foto do wynajęcia Warszawa liczyła sobie wielu znanych fotografów i w razie kumple nie byłby zainteresowany, to wiedziałem, że szybko kogoś znajdę. Z Andrzejem, moim kumplem fotografem spotkałem się po kilku dniach. Ostatnio nie miał czasu, ponieważ ciągle był w rozjazdach. Najpierw zrobiłem zdjęcia w studio foto, żeby pokazać mu jak tam mniej więcej wyglądało. Wiedziałem, że będzie chciał jechać na miejsce wszystko obejrzeć, ale zdjęcia miały być w celu poglądowym. Andrzej ucieszył się z mojej propozycji i od razu pojechaliśmy do studia, żeby je obejrzeć. Ojciec zabrał cały swój sprzęt, ale kilka rzeczy zostawił, co ucieszyło Andrzeja. Kiedy poznał koszt wynajmu studia foto, to myślał, że sobie żartuję. Z tak niską ceną jeszcze się nie spotkał a studia szukał od kilku miesięcy. Od razu podpisałem z nim umowę najmu.

Andrzej płacił mi regularnie i każdy z nas był zadowolony. Dzięki temu, że wynajął studio, mógł poszerzyć swoją ofertę i przybyło mu klientów. Na moim ślubie obiecał całkowicie za darmo zrobić dla mnie sesję zdjęciową w ramach wdzięczności za tak ogromną pomoc. Skorzystałem z tej propozycji.