Wywołaj kwadratowe zdjęcia przez internet

Moda na kwadratowe zdjęcia została zapoczątkowana przez media społecznościowe. Publikowane na jednym z serwisów pliki były przycinane do równych boków. Jednak dopiero od kilkunastu miesięcy można wywołać kwadratowe zdjęcia i w rodzinnej galerii zamieścić odbitki o wymiarach 10×10 cm oraz 13×13 cm.

Jak wywołać kwadratowe kadry?

wywoływanie zdjęć kwadratowychWprowadzenie nowych formatów odbitek okazało się swoistą rewolucją w fotolabach online. Do tej pory konieczne było wykorzystanie odpowiedniego kadrowania i samodzielne obcinane białych pasków po bokach. Przy czym zdjęcia były w formacie krótszego boku zamawianej odbitki. Obecnie wywoływanie zdjęć kwadratowych sprowadza się do wgrania zdjęć na serwer i zamówienia odpowiedniego formatu zdjęcia oraz opłacenia przesyłki. Otrzymanie gotowych, kwadratowych odbitek na pewno pozwoli urozmaicić domową galerię zdjęć. Dodatkowo najmniejszy format 10×10 to idealny rozmiar zdjęć wieszanych na lodówce, aby mieć przed oczami rozczulający moment, z którym wiele osób chce witać dzień. Przeniesienie kadrów z mediów społecznościowych i wykorzystanie ich do dekorowania domu ułatwiony dzięki kwadratowym odbitkom dostępnym jako osobny format odbitek spodobał się zarówno młodym użytkownikom selfie, jak i nieco bardziej obeznanym w temacie fotografii blogerom. Zwłaszcza ci ostatni mają swoje ulubione fotolaby świadczące tego typu usługi, które stawiają na jakość fotoproduktów oferowanych klientom.

Fotolaby zajmujące się wywoływaniem kwadratowych zdjęć wraz z wprowadzeniem odbitek dopasowanych do potrzeb klientów mają także wiele ciekawych promocji na nowoczesny format odbitek. Wyczekując odpowiedni moment, można zakupić kody rabatowe na atrakcyjne pakiety. Ponadto wraz z odbitkami można zamówić estetyczne pudełko do ich przechowywania.